Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én vagyok a furcsa az egyeteme...

Én vagyok a furcsa az egyetemen, vagy a többiek?

Figyelt kérdés
Jelenléti oktatás van, csak egy órára se kötelező bejárni, így kb. 30-40-50 főből általában kb. 10en járnak be minden órára. Viszont nem tartják be a járványügyi szabályokat, meg a tanárok nem is próbálják betartatni velük. Nem tartanak a teremben távolságot pedig 10 emberre bőven lenne bent hely, maszkot senki se hord, szellőztetni is csak akkor amikor túlzottan be van fűtve és túl melegük van. Amikor bemegyek órára, én mindig hordok maszkot és tartom a távolságot tőlük, persze sokra úgy nem megyek mindezzel, hogy ők sz*rnak az egészre. Ki a furcsa itt, én vagy ők? Egyébként nagyjából mindig ugyanaz a kb. 5-10 ember jár be a szakomról, meg vannak páran akik néha bejárnak néha nem, legtöbben már a félév elején abbahagyták a bejárást teljesen.
2020. okt. 31. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Sokan kérdezik, hogy lehet, hogy a maszk ellenére ennyire terjed a vírus. Hát így.

Teljesen normálisan állsz a dolgokhoz.

2020. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Mi se hordjuk a maszkot az órákon, a tanárnak is az az első dolga, hogy leveszi, amint belép. Mondjuk mi állandóan nyitott ablaknál ülünk.
2020. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt a tanárnak nem kötelező órán a szabályok szerint, csak a hallgatóknak
2020. okt. 31. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ez az egyetem? Nálunk kötelező, és a tanárok is szóváteszik, meg be is tartatják a távolságokat (persze ezt sokszor megszegjük, de maszk mindig van rajtunk, kb még a folyosón is)
2020. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!