Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek nem fura, hogy...

Szerintetek nem fura, hogy van egy 21 éves tanárnőm az egyetemen (gyakornok) de magáznom kell 26 éves létemre?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 17:28
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
11%

Az én időmben (1980-as évek második fele) az egyetemen a 20-25 évvel idősebb tanáraink is fölajánlották a tegeződést, és kollégának szólítottak minket.


A 30-40 évvel idősebbek már csak a felsőbb évfolyamon azoknak ajánlották fel a tegeződést, azoknak, akik addig még nem hullottak ki :)

2016. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem az. Mégis miért okoz ez neked problémát?
2016. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Egy-két évtizede tényleg így volt, hogy adjunktusok még tegeződtek a diákokkal. Viszont a tanárod dönti el, ha ő így érzi jobban magát, akkor magázzad...
2016. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
80%

Az én időmben (28 vagyok most) az egyetemen a csoporttársam 44 éves háromgyermekes anyuka létére is magázta a 26 éves tanárnőt. Az lett volna a fura, ha nem.


Amúgy 21 évesen hogy lett egyetemi tanár?

2016. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
nem fura, o a tanar, te meg tanulo...
2016. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
30%

"Amúgy 21 évesen hogy lett egyetemi tanár?"


Valószínűleg inkább demonstrátor... vagyis másik diák (felsőbb éves) aki már tanulta az adott tantárgyat és kiemelkedően jó volt belőle.


Amúgy kerek perec kimondta, hogy nincs tegezés? Egyetemen kb. alapból mindenki felajánlja a tegezést, egy 21 éves kis demo esetében meg eszembe se jutna magázni.

2016. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem csak egy demonstrátorról van szó. Azok gyakorlatilag csak a tanszék rabszolgái.
2016. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
40%
21 évesen nem lehet egyetemen tanár, szóval a demonstrátoron kívül mást nem tudok elképzelni. Az meg hogy a kérdező zárójelbe odaírta, hogy gyakornok, nem tudom mit takarhat. A végzett tanárok szoktak gyakorlatra menni, na de általános vagy középiskolába, nem egyetemre.
2016. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Demonstrátor, ezért még furább. Az is rátesz egy lapáttal, hogy 17 évesen befejeztem a gimnáziumot, 18 évesen biztonsági őr lettem egy kisvárosi Spárban, ott 4 évig kivétel nélkül mindenkit tegeztem. Most elsőéves vagyok ugyan, de 5 évvel idősebb vagyok. Ő viszont azt mondja hogy nem szeretne tegeződni, mert egyszer odasziáztam neki. És nekem ez nagyon nem jön be -.-
2016. febr. 17. 14:51
 10/33 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez nevetséges így :D Nem tűnt fel neki, hogy ő ugyan úgy diák? :D Azért ilyet még nem pipáltam, hogy valahol ennyire sz..rba se nézik a gólyákat, hogy egy felsőbbéves magáztatná magát...
2016. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!