Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Írjak neki vagy az már nagyon...

Írjak neki vagy az már nagyon nyomulós lenne?

Figyelt kérdés
Ma a zongoratanárnőmnek megmutattam a youtubon talált (zongora) tutorialt amiből nem sikerül valamit jól lefognom. Szerinte azt elég két kézzel lefogni, de közben játszani kell mást is. 3 kezem meg nincsen. Valószínű nem vette észre, hogy mást is kell közben játszani. Írjak neki hátha tud segíteni vagy az már nagyon nyomulós lenne?

2020. nov. 3. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Írj rá, nem lesz nyomúlós!
Nyomulós lesz, de írj neki!
Nyomulás. Ne írj neki!
17 szavazat
 1/6 Mojjo ***** válasza:
84%
Írj neki, de a legjobb, ha te magad is elkezdesz a problémán dolgozni és megoldásokat keresni. Meg fogod tudni fejteni, hogy az adott zenei kontextusban hogyan érdemes a hangokat lefognod. Gondold át, próbálgasd, próbáld újra és újra, máshogy és meglesz, mi működik és mi nem.
2020. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kábé 3 hete gondolkodom és próbálkozom a lejátszásán, és nem sikerül.

Ezért kérdeztem meg a tanárt.

2020. nov. 3. 16:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha írok neki mit írjak neki? Addig oké, hogy köszönök, de mit mondjak?
2020. nov. 3. 16:20
 4/6 Mojjo ***** válasza:
33%
Mondjuk írd le neki a problémát, ahogy nekünk is leírtad? :)
2020. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dililili ***** válasza:
100%

Szerintem élőben jobb lenne azért, mert ott a zongora, azon be tudja mutatni a tanácsát, ha szeretné, így egyszerűbb lenne.


De semmi baj nem lesz akkor sem, ha írsz neki.


Tisztelt Tanárnő! Elnézést a zavarásért! A múltkori beszélgetésünk miatt keresem. Youtube-on mutattam Önnek egy zongora tutorialt amiből nem sikerül valamit jól lefognom és a Tanárnő szerint azt elég két kézzel lefogni, de közben játszani kell mást is. Az elmúlt hetekben gyakoroltam és próbáltam megfogadni a tanácsát, de nem sikerült. Kérem, tudna abban segíteni, hogy hogyan lehetne kivitelezni a két dolgot egyszerre? Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségét! Üdvözlettel, XY (a neved)

2020. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. nov. 4. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!