Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan zajlik egy "beszélgetés...

Hogyan zajlik egy "beszélgetés" az iskolapszichológusnál?

Figyelt kérdés
Amikor valakit nem probléma miatt küldenek oda a tanárok, hanem az illető magától megy, mert szüksége van rá.
2020. nov. 6. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönés, bemutatkozás, probléma felvetése, mondandó kiegészítése, válaszolás a feltett kérdésekre, megoldások vázolása, új időpontban megállapodás, köszönés, elmenés.
2020. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha az illető nem meri elkezdeni mondani, amit mondani akar, akkor mi történik?
2020. nov. 6. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdez és valahogy rávezet amíg kibököd

Fel vannak erre is készülve :)

2020. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fel vannak készülve, csak én nem vagyok felkészülve arra, hogy szemtől-szemben megszólaljak a problémáimról. :)

Viszont rájöttem, hogy ha csak írásban fejezem ki magam, vagy telefonhívásban, az nem segít hosszabb távon.

2020. nov. 7. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj átérzem, nagyon is, de nekem az a tapasztalatom hogy alakul ez ott magától

Viszont ha az neked segít akkor gondold végig előre hogy röviden mi az amit el akarsz mondani, tudod mintha betanulnád

Vagy írd le és nyomd az orra alá

itt az a megoldás a jó amit te választasz, ő meg fog tudni rá reagálni abban biztos lehetsz

2020. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!