Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gáz lenne kidobni egy egyetemi...

Gáz lenne kidobni egy egyetemi csoporttársunkat a közös messenger beszélgetésből?

Figyelt kérdés
Közvetíti nekünk a saját életét. Alig lehet infókat megtalálni, mindenhol ő van. Képeket küld magáról, meg arról, hol van és mit csinál.

2020. szept. 9. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem először próbáljátok meg megkérni hogy hagyja ezt abba. Ha nem megy szép szóval akkor persze tegyétek ki.
2020. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csináljatok egy újat, amibe nem veszitek be, a régit meg lenémíthatjátok. De így egyrészt ő sem bántódik meg, másrészt ha van valami rá is tartozó infó az mehet abba a csoportba.
2020. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első két választ vegyítsd szerintem :D Először kérjétek meg szépen, hogy hagyja abba. Ha nem teszi, akkor az a csoport némít, új létrehoz :D
2020. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Kövezzetek meg, de én figyelmeztetés után kidobnám mint a macskát, nem érdekelne hogy jaj megbántjuk vele vagy sem, az ilyen megérdemli.
2020. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szabályzatot kell készíteni, eljuttatni neki, hogy ez nem őróla, és a saját élhetetlen "életéről" szól.
2020. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Az a gáz amit ő csinál.
2020. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Először figyelmeztetném udvariasan, hogy az egyetemi csoportban csak az egyetemmel kapcsolatos infókat szabad megosztani, X-nek a magánélete senkit sem érdekel, pláne az olyanokat nem, akik nem is ismerik.

Ha folytatja, kidobnám. Megsértődik? Így járt. Látta, mit szabad(na) és mit nem. Ha folytatja, az teljesen azt jelenti, hogy x@rik rá.

2020. szept. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi csoportunkban ha valaki a képzéshez abszolút nem kapcsolódó vagy privát jellegű dolgot rakott ki / írt ki, a moderátorok törölték a posztot és megkérték az illetőt, hogy ne a csoportot használja ilyenekre. Ha az adott személy nem tartotta magát ehhez, következő alkalommal figyelmeztetés nélkül ki lett zárva a csoportból.

Őszintén szólva engem is irritálna, ha az ilyen csoportba XY a privát marhaságait osztogatná meg, főleg ha olyan személyről beszélünk, akit sokan a csoportban nem is ismernek. Ha a csoport a képzésről szól, akkor alap, hogy senkit sem érdekel az, hogy a másik éppen egyetemen kívül hol van. És igen, véleményem szerint gáz az, amit a srác csinál.

Én figyelmeztetném, persze nem bunkóan. Aztán ha folytatja vagy kötekedik, kidobnám a francba a csoportból.

2020. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy kérdező zavar ez még mást is rajtad kívül a csoportban? Csak azért kérdezem, mert ha minden infót nehezen lehet megtalálni mert mindenhol az ő privát hülyesége/képe van, de senki nem szólt neki ezért egyszer se, akkor sajnos nem tudsz vele mit kezdeni. Ha a többség ezt elnézi, akkor én alapítanék egy másik csoportot, ahol csak sulis dolgok vannak/lehetnek, a privát dolgokat meg azonnal törölném.

De a leírtak alapján gondolom mindenki elnézi, hogy a srác ezt csinálja, mert már fix, hogy szóltak volna neki.

2020. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!