Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit szóltok a szerdán kezdődő...

Mit szóltok a szerdán kezdődő digitális oktatáshoz?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Mi a faxért kell lepontozni mindenkit? Nem mindenki bújja afacebookot v olvassa a híreket folyamatosan, nemértem miért pontoztatok le azért, mert informáltam valakit...
2020. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eddig is teljesen online oktatás volt egyetemen.
2020. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Kicsit félek tőle végzősként. Remélem nem tart sokáig mert nekem a jelenléti oktatásban könnyebb volt tanulni. Az érettségi miatt aggódom.

Persze biztosan vannak olyanok akik most örömtáncot járnak és valamilyen szinten megértem őket.

2020. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

#11

Te ezen még csodálkozol itt?

Nagyon friss gyakoris lehetsz!:)

2020. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Már régen meg kellet volna oldani. Meg az egyetemeken is.Aki hüllle ,az úgyis megy szemetet szedni.
2020. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk a rektor élt a lehetőséggel, ami benne van a rendeletben (és amiről a médiában bőszen hallgatnak), és kérvényezte, hogy járhassunk a gyakorlatokra. Szóval nálunk szinte semmi nem változik. Van olyan külföldi csoport, ahol a csoport 75%-a vagy beteg vagy kontakt. De nem baj, ha megfertőzzük a családtagjainkat, vagy akár ha meg is hal közülük valaki, a lényeg, hogy a katalógus alá legyen írva:( Undorító:(
2020. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 De La Cruse ***** válasza:

Már tíz éve be kellett volna vezetni az Iskolákban a laptopos, tabletes oktatást.

Készültek erre direkt Magyar fejlesztésű operációs rendszerek.

De akkor még be kellett menni az Iskolában.

2020. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!