Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem akarnak az emberek...

Miért nem akarnak az emberek digitális oktatást?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Mi az, hogy "az emberek"?
2020. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Mert semmi értelme, úgy nem lehet hatékonyan tanítani.
2020. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem minden szülőnek van már annyi szabadsága hogy otthon maradjon a 7-12 éves gyerekével. Home officeba pedig nem tud menni mindenki, főleg ha nem olyan a munkaköre pl fizikai munkát végez.
2020. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
??? Talán mert nem mindenki olyan szerencsés, hogy irodában döglik és "hómoffísz"-ban tud dolgozni és otthon lenni a gyerekkel tanulni. Megnéznék egy eladót vag egy felszolgálót, hogy hogyan dolgozik otthonról.
2020. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Mert szinte egyáltalán nem tudtunk normálisan tanulni, a tanárok magyarázni. A dolgozatokat mindenki kipuskázta kb, semmi értelme nem volt az egésznek.
2020. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Már a tavaszi is több volt, mint elég. Nem mindenki PS Peti, GTA Géza meg Tiktok Tina!
2020. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Én egyetemekről beszéltem, meg esetlek középiskolár

2020. okt. 18. 18:50
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

Mert magyarorszagon az emberek begyoposodott, rendszervaltas elotti korszakban vannak leragadva. Kb 30-40ev lemaradasban vagyunk minden teren.

Nem ertenek a technikahoz, nem szeretik a valtozast, nem akarnak kompromisszumokat, nem tudnak modernizalodni.

Ezek a legnagyobb bajok pl a digitalis oktatast tekintve.

Nyugaton rohognek rajtunk. Ott egy gyereket leultet az anyja 9kor a gep ele, mert tanora, a gyerek delig biztosan fel sem kel (addig anyuci apuci is homeoffiszol) es mindenki teszi a dolgat, itthon meg a gyerek kipuskazza es vegig szorakozza az online tanmenetet, a szulo se tud ettol dolgozni, meg amugyse mert hulye a home offichoz. Persze a tanarok se felkeszultek, az nem oktatas hogy elkuldenek par feladatot, vagy olvasd el a konyvet x oldaltol y oldalig.


A magyarok onzosegerol nem beszelve, Evike naponta boltba akar menni, postara napi 2x, bankba heti 3x, rossmanba minden heten, fodraszhoz, p.na szortelenitesre, meg szoliba, meg Friciket kutyakozmetikaba... Bela bacsi 5-7ig piacol, utana orvosnal ul egesz delelott, delutan meg a nyugdijfolyositoba veri magat.

Pista bemegy a gyartosor melle, hazafele retekesen vegig jon a bkv-n, utana retkesen boltba, majd a kocsmaba a haverokkal vandazik. Utana asszonyhoz talan hazamegy, akinek a kocsmabol osszeszedett covid fertozest tovabb adja, az asszony a gyereknek, az oviba, a munkahelyen, es voiala egy ember lefortozott komplett intezmenyt, csak mert kocsmazni ment, ahol 10-20 ember veri magat a gyari munkara. stb stb stb.


Nameg itthon az emberek utalnak egyutt lenni otthon, mert joreszt senki nem viseli el a masikat, max erdekbol pl. kozos gyerek, anyagiak, CSOK, meg ilyenek miatt...akkor abbol sok csaladi konfliktus is lesz ha ossze vannak zarva.

Szoval amblokk mi magyarok keptelenek vagyunk barmilyen korlatozasok kozott elni.


Ezert nalunk az egyik legrosszabb a helyzet, a lakossag szamahoz merten. Nem veletlen.

Szigoritasok hiaba vannak/lesznek nem mukodo kepsek, mert mindig lesz par ember aki lazad, es generalja a hulyeseget, amit a tobbi hulye birka kovet.

Lasd Godeny felek.

2020. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Sokan vannak úgy, hogy


- úgy értik meg a tananyagot, hogy órán figyelnek (például matekon én segítség nélkül lópikulát se értettem volna meg, nekem ott pl az volt a segítség, hogy figyeltem az órán)


- illetve van, aki a barátaival, osztákytársaival találkozna, szociális ember, kell a társaság, hiányoznak az emberek a négy fal között


Plusz van, aki egyszerűen hülyét kap otthon, mert állandó zaj van a kicsik miatt vagy így is sok neki a családja hétvégére, hát még ha a hétköznapokat is velük töltené, vannak túlféltő szülők, akik a gyerekek aurájába másznak, agresszív mostohaszülők, stb.


De én ettől függetlenül digitális tan. Párti vagyok.

2020. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
A négyesnek meg üzenem, hogy irodában nem döglik az ember és hone officeban is örülök, ha fel tudok állni két percre a géptől, annyi a meló, biztos nem lenne mellette időm, hogy a gyereket tanítgassam, sok szülőt csidálok, hogy ők ezt meg tudják oldani.
2020. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!