Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Digitális suli lesz! Aki...

Digitális suli lesz! Aki idáig hisztizett, most örül neki?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű. Üröm nekik az örömben, hogy csak 30 napig tart.
2020. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát bízok benne hogy 1 hónapnál nem tart tovább, mivel jelenleg én is OKJ-ra járok és fél év után ágazati vizsgám lesz.
2020. nov. 9. 15:53
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
1es: 30napig minimum! De utana teli szunet lesz, tehat ergo januarba jo esetben lesz csak ujra iskola!
2020. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Remélem táncolnak örömükben. Én nagyon nem örülök neki, mert sok gyakorlati órám van, amikből nem tudom hogy lesz így vizsga...
2020. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Én örülök, bár eddig is csak a gyakorlatokra kellett bejárnom. Igen, a gyakorlat hiányozni fog, de 10 cm-re ültünk egymástól akár egész nap, a tanárok 90%-a nem hordott maszkot, szünetben a hallgatók nagy része sem, a koliban több "hullám" is volt már stb. Én meg hozzam csak haza a veszélyeztetett szüleimnek! Kösz, inkább passzolok pár gyakorlatot!
2020. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Én egyetemre járok, nekünk eddig is online volt minden, most csak az a gáz, hogy van kötelező szakmai gyakorlat, viszont a kollégiumot megint elveszik, így az is ugrik, mert albérletre meg nincs pénzem. Pedig már tavaly meg kellett volna lennie, de addig csúszni fogok a félévekkel. Se terepgyakorlatok nincsenek tavasz óta.
2020. nov. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

5-os ez elég szomorú, nálunk mindenki hordta a maszkot és tartotta a távolságot.


Ui.: Nem értem miért kellett lepontozni

2020. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nálunk is csak a folyosón kellet a maszk, órán vagy termekben nem. De óránként fertőtlenítették a kilincseket.
2020. nov. 9. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyik szemem sír, másik nevet.
2020. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Most majd hisztizik a többi.
2020. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!