Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok mondani banális okokat,...

Tudtok mondani banális okokat, amiért hisztizett dackorszakban a gyerkőcötök?

Figyelt kérdés

Nálunk pl.

A ház elé parkoltam, nem álltam be az udvarba.

Nem ő cserélhette ki a lámpában a kiégett égőt.


2018. dec. 12. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem vettem neki óvszert. 😂 Azt hitte, hogy valami gyümölcsös nasi, azért van a pénztárnál.
2018. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D EZ jó. Most jut eszembe, múltkor én is közelharcot vívtam vele egy boltban, hogy visszaszerezzem az áhított sarokreszelőt. :D
2018. dec. 12. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudta letolni a nadrágját. - nem volt rajta nadrág :D
2018. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem engedtem alsógatyában és gumicsizmában bölcsibe decemberben, letört a mézeskalács emberke karja, a kanapé karfájára tettem a távirányítót és nem a dohányzóasztalra, fürdésnél először a csapot nyitottam meg és nem a tusfürdőt öntöttem a kádba, a tűzhely "rossz" rózsájára raktam fel főni az ételt stb..hosszan sorolhatnám, ez az utóbbi 3 hónap termése:-D
2018. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem a csíkos zoknit akartam ráadni. Aztán úgy voltam vele ha neki a csíkos kell, nekem mindegy. De hisztizett hogy neki a másik kell. Aztán meg azon, hogy azt mondtam vegye fel egyedül azt, amelyiket akarja. Ez most volt a héten.... 3 éves.
2018. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem azt a zoknit akarta felvenni,én vettem ki a kanalat a fiókból,nem esett elég hó,nem akart kezet mosni,leült és közelebb toltam az asztalhoz,eltört a zsírkréta,nem akart fürödni,nem akart kiszállni a kádból,másik mintájú pelust akart...

Ez csak a mai nap.2éves és 4 hónapos

2018. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 babyboom567 ***** válasza:
81%

A mandarin héját akarta megenni, a mandarint meg kiköpte.

Nem ehette meg a pufit amit bedobott a vécébe.

2018. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Betegre röhögtem magam :D ezek nagyon jók 😁
2018. dec. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most az előbb: nem tudta az árnyékát letörölni a falról.:-)
2018. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TheSoldier ***** válasza:
Nem arra mentünk amerre a tűzoltók mentek.
2018. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!