Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mégis miért kell valakit...

Mégis miért kell valakit azért kiközösíteni, mert nem akar résztvenni a karácsonyi ajándékozáson?

Figyelt kérdés
Értelmetlen az egész. Vegyünk ajándékot olyan embereknek, akivel az x év alatt a "Szia!"-n meg a "Milyen óra lesz a következő?"-n kívül szinte semennyit nem beszéltünk. Most oké, aki ebben leli örömét, az ajándékozzon, de miért nem hagyják békén az osztály azon részét, akik nem akarnak?
2020. nov. 9. 16:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

"Te sem élhetsz haverok, barátok nélkül. Nézz körül a témák között, mennyi sérült, magányos ember. Ezt akarod?"


Ez szép és jó, de a barátsághoz azért több kell. Mindenkinek magának kell megtalálni a barátait, annak nincs értelme, hogy egymástól teljesen idegen és eltérő embereket kényszerítünk egymásra.


Én pont ezért szeretem a felnőtt életet. Nem vagyok rákényszerítve úgy másokra, mint gyerekként, hanem a magam útját járhatom, magam válogatom meg kikkel töltöm az időmet és felnőttként alakult ki a baráti köröm is.

2020. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%

#7 Nem is tudnék, valószínűleg ha anyámék, nagyiék, meg a keresztszüleim is összedobnák rá a pénzt, akkor se tudnék venni egy rohadt másfél szobás koszfészket sem.


Na a könyv, az aztán pont 3000-től indul, hacsak nem egy Danielle Steellel égeti magát az ember.


CD szintén nem túl olcsó manapság, legfeljebb akkor, ha a Gálvölgyi show-t és hasonló szintű, elavult műsorokat, valamint mulatós slágereket lehet ilyen alacsony áron megvenni.😂


Ha nem is 10ezer, de egy normális ajándékra bizony elmegy legalább 5000 ft kulturáltabb körökben, ahol nem szakadt, koszos, kutya által szétrágott vackokkal égetjük magunkat és az ajándékozottat.

2020. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

1. Nyugi, idén nem kell.

2. Hagyomány - elég szép hagyomány.

3. Van esély rá, hogy jól sül el, ha meg nem, az sem tragédia. Máig megvan ezeknek a cuccoknak a nagyobbik része, pedig 25 éve ballagtam el, és a barátaimmal nem csereberéltük a kihúzott neveket - persze, voltak, akik igen.

2020. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%
#9 Lehet, nem hibáztatni kellene bárkit is, aki másképp látja a dolgokat, mint te. Illatgyertya meg bögre, jóisten...😂
2020. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is marhaság. Pláne hogy akinek vettük, hangosan az egész osztály előtt olvasta fel a cimkékről, hol vettük stb milyen csóró ajándékot kapott bla bla. Sok genyláda gyerek meg ember van, aki nem érdemel semmit.

Ja, szekáltak az oszt társak mégis kellet ajádékoznom. Mekkora szarság az egész! 🤮

2020. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

Ha benne lennél az ajándékozásban, akkor valami más miatt közösítenének ki. Nyugodjál meg.


Amúgy semmi értelme sincs. Mi 5.-8.-ban és 9.-12.-ben is ajándékoztunk Mikuláskor. 5.-8.-ban anyám vette az ajándékokat, mert ő is pont annyirra (semmennyire se...) ismerte azt akinek kellett venni, mint én. 9.-től aztán én vettem, próbáltam minél több dolgot kihozni abból a pénzből (hogy valamelyik csak tetszik majd a másiknak) és minimum 2 féle csokit is beletettem a csomagba, én viszont kattam pár sz@rságot.

12.-ben konkrétan kaptam egy barna-lila sálat meg a csomag bonbont. Én meg vettem egy rubik kockás kulcstartót (működő), 2 féle fülbevalót, egy mini hógömböt, mini illatgyertyát, Milka csokit, Kinder csokit és egy csokimikulást.

Vagy 11.-ben felnőtt színezőt kaptam. (Rajzos vagyok, de annak éppen az a lényege, hogy én rajzolok valamit. Színezni meg annyira utálok, hogy a saját rajzaim max Gimp-ben színezem ki...)

2020. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

"Nem azért mert onnantól kezdve öröbarik lesztek, hanem mert buli és nem lógsz ki te és néhány ütődött a sorból, örök renitensként!"

De nekem ez nem buli. Aki akar, az felőlem minden nap ajándékozhat, de ha valaki nem akar, akkor azt miért kell cs..sztetni?

2020. nov. 9. 17:30
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nagyon naív vagy, ha úgy gondolod, hogy az emberek nem képesek cseszteti a másikat mindenféle ok nélkül...
2020. nov. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

"akinek esetlen nem marad, aki megajándékozná, mert így páratlan


lesz a játék."


Ez hülyeség, már miért maradna ki bárki is? Ha páratlanul vannak, akkor is kijön.


X Y Z

X húzza Y-t, Y húzza Z-t, Z pedig X-et.

2020. nov. 9. 17:36
 20/31 anonim ***** válasza:
18%

#17

Pedig az iskola az élet kicsinyített mása, mondhatni előszobája.

Amit a közösség, - aminek így, vagy úgy tagja vagy - így határozott, akkor az bizony rád nézve is kötelező.

Így lesz majd a munkahelyeden és a társasházban is, ahova költözöl!

Jobb, ha most gyakorolod az elfogadást, mert ha örökké ki akarsz lógni a sorból keserves életed lesz és nagyon magányos leszel!

De biztosíthatlak, hogy nekem baromira mindegy, hogy te, az X iskola Y osztályának, ZS tanulója végül is hogy fogsz boldogulni!

Magyarán azt csinálsz, amit akarsz!

2020. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!