Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ön szerint ki a döntéshozó,...

Ön szerint ki a döntéshozó, ha egy cég/vállalkozás számára térképes tervezőnaptárat akar értékesíteni ajándékozásra, nagyobb példányszámban?

Figyelt kérdés

1.) a beszerzésért felelős vezető

2.) a marketingvezető

3.) az ügyvezető


A fenti 3 közül kérnék egy választ, rövid indoklással. Köszönöm! :-)



2012. szept. 19. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem értem, meg kellene rendelni ezt a naptárnyomtatási szolgáltatást egy nyomdától és ha megvan és kifizettük akkor repiajándékként osztogatjuk majd? Ha így gondoltad, akkor: az ötlet a marketingesé, a nyomda kiválasztása a beszerzőé, a végső jóváhagyást a cégvezető mondja ki.
2012. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abból a szempontból érdekelne a válasz, ha én egy értékesítő lennék, kit kellene felkeresnem? A feladat szerint a döntéshozót, azt tudom. Az a kérdés, ki a döntéshozó ilyen ügyben? Ezzel az ügyvezetőt kell "zaklatni" vagy valamelyik "kisebb", specializált vezetőt? Nincs valaki közgazdász-féle, aki tudja a választ, vagy csak tudja, mi a gyakorlat?
2012. szept. 19. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
az más, a pr vezetőt, vagy a marketingest keresd meg első körben. Ha ilyen nincs, akkor a beszerzőt. Ha meg annyira kis cég, hogy beszerző sincs, marad az ügyvezető.
2012. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!