Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik annyira várták hogy...

Akik annyira várták hogy bezárjanak az iskolák, mivel töltik a napjaikat karanténban? :)

Figyelt kérdés

Mert én már előre tudom, hogy rohadtul unni fogom az otthon ülést, pedig nem vagyok annyira szociális ember.

Nyilván igen, tanulni fogok ugyanúgy, de ez pár órát vesz igénybe. Konditerembe sem mehetek már, eddig az volt a hobbim. Otthoni edzéseket tudok csinálni, de az nyilván nem olyan mintha terembe eljárnék.

Éttermek, bulizás kicsukva. Szóval mit csinálnak azok, akik ezen lovagoltak már szeptember óta?


2020. nov. 10. 10:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Plusz érettsegi miatt is kicseszés, főleg ha meghosszabbítják.
2020. nov. 10. 11:00
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Tanulás elvileg csak annyival kellene kevesebb legyen, ami az iskolába eljutás ideje. Ha kevesebb, akkor máris sunnyogsz.

Ha nem vagy szociális ember, akkor kb mindegy hol edzel. Egyébként napközben, egyedül kimozdulhatsz továbbra is

2020. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

"Sunnogsz"

Aha oke, mult tanevben nekem (es meg sok masik iskolaba a diakoknak) annyi volt az online "oktatas" hogy vazlatokat kellett masolni.

Naiv vagy, ha azt hiszed skypon vagy akarhol a tanarok orat tartanak.

Es ha ertenel a sporthoz, tudnad hogy a seta vagy sajat testsulyos edzes, a sulyzos edzessel koszonoviszonyban sincs.

2020. nov. 10. 11:09
 4/20 A kérdező kommentje:
sunnyogsz*
2020. nov. 10. 11:09
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Meg leszel lepődve, de a plusz felszabadult időt is tanulásra fordítom. Igaz, én egyetemista vagyok, nehéz vizsgáim lesznek. Te meg ahogy látom, érettségizni fogsz, szóval gondolom, neked is lenne mit tanulnod.
2020. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem engem kérdezel valószínűleg, mert egyrészt egyetemista vagyok, másrészt szeptember óta nem kell bejárnom, de azért megosztom veled: tanulok, itthon rendszeresen edzek, dolgozok és van egy saját projektem is, amivel foglalkozom, hogy legyen valami a szakmai portfólióba. Online persze folyamatosan tartjuk a kapcsolatot a barátaimmal, játszunk, beszélgetünk.

Az ünnepekkel valószínűleg többet fogok sütögetni, rám vár másodmagammal az egész lakás kitakarítása, szóval ha van fölös időtök, tudjátok, kinek kell adni. ;)

2020. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen tudom, csak gondoltam kell valami kikapcsolodas/szorakozas is, hogy ne kattanjunk meg :D

De akkor biztos csak nekem van erre szuksegem :)

2020. nov. 10. 11:12
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy de, az otthoni edzés pont olyan tud lenni. Kell hozzá két egykezes súlyzó, egy rúd meg 80 kiló súly, opcionálisan hordozható súlytartó állvány (az olcsó e elfér), pár gumikötél és kb mindenre le tudsz edzeni olyan intenzitással, hogy másnap behugyozol az izomláztól.
2020. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem mindenkinek van otthon 80 kg sulya, meg allvanya.
2020. nov. 10. 11:13
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem igazán értem a kérdést, gondolom inkább csak kötözködés és nagyon unod magad.


Azt írod, hogy nem vagy annyira szociális ember... Majd leírsz egy csomó olyan dolgot, amik közül még a szociálisabb ismerőseim sem mind csinálnak.


Leírod azt is, hogy a saját testsúlyos edzés köszönőviszonyban sincs a súlyzós edzéssel. Hát, tényleg más a kettő, de azért kifogod bírni, mert annyira azért nem halálosan más. Ha 80 kg kell neked súlyzókhoz, akkor simán megtudsz csinálni egy csomó húzódszkodást otthon, amivel növelheted a hátad.

2020. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!