Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha koronavírus miatt karanténb...

Ha koronavírus miatt karanténba kerülök, élelmiszert mehetek azért vásárolni? Van valami szabály arra, hogy esetleg csak a legközelebbi boltba mehetek majd?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 09:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%

[link]


"El lehet-e hagyni a karantént, mielőtt lejárna? Ha igen, milyen indokkal?

Nem, a járványügyi elkülönítés alatt végig a kijelölt helyen kell tartózkodnunk."

2020. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de lehet rendelni (taxival, futárszolgálattal, rokonokkal, barátokkal, szomszédokkal stb...).
2020. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%

Nincs. Érdeklődj, hogy a városodban van e olyan szervezet vagy lehetőség akik elmennek neked bevásárolni (persze ha a rokonság, szomszédok nem opció).

Plusz ilyenkor a család többi tagja sem hagyhatja el az otthont, megelőzés végett.

2020. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%
Na én pont ezért félek csak a covid-tól, napi bérért vagyok ha elkapom kirúgnak + nem lesz pénzem se kajám. :D fogyókúra lenne.
2020. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Hát Budapesten lakom, így van persze kajaházhozszállítás, de azért kellemes 1000 ft-os szállítási díjért. Na mindegy.
2020. nov. 2. 09:28
 6/42 A kérdező kommentje:
Vagy akkor megkérem lakótársam, hogy vásároljon be nekem. :D
2020. nov. 2. 09:28
 7/42 anonim ***** válasza:
96%

Nem hagyhatod el a lakást.

A munkatársamat napi szinten ellenőrzik a rendőrök a Római lakotelepen

2020. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
2020. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%

Ha te elkapod akkor a lakótársad sem hagyhatja el a karantént, ez a lényege, a teljes elszigetelődés.

Annak semmi értelme hogy valaki aki covidossal él együtt, kijárkáljon és lefertőzze a többieket.

Azt hittem ez mostanra mindenkinek tiszta.

2020. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
12%
Magyarországon nem, nyugat-európai országok többségében igen.
2020. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!