Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vége utolsó tanítási napnak!...

Vége utolsó tanítási napnak! Ki hogy viseli?

Figyelt kérdés

Én mondjuk megértem a vírushelyzetet de kifejezetten nem örülök hogy bezártak a középiskolák.

Azt nem tudom, hogy 2. félévtől lenne gyakorlat(ha minden igaz a vasúton) az hogy lesz kivitelezve ha akkor is távoktatás lesz?

Logisztikát tanulok!



2020. nov. 10. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó tanítási nap? Folytatódik a tanév, csak online... :)
2020. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, csak szarkazmus volt de írásban nem nagyon lehet érzékeltetni. :)
2020. nov. 10. 15:28
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Ja, persze. Írásban neeeem lehet. Naná.



(:P)

2020. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul. Home office-ban dolgozom, és a felettünk lakó agyatlan proli hülyekölykök is itthon lesznek holnaptól. Épp elég a visítást, dörömbölést, üvöltözést délután meg hétvégén elviselni, erre lehet őket majd hallgatni egész nap. Bárcsak ki lehetne lógatni őket az ablakon, de törvényileg sajnos én járnék rosszul.
2020. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy nekem teljesen olyan feelingem van mintha most mennénk téli szünetre :D
2020. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semlegesen állok hozzá, mert nálunk szinte nem változik semmi. 13. osztályos vagyok és az óráim 90%-át egy cég tartja, akivel tanulószerződéssel állok ( az idegennyelvet, foglalkoztatás I-II tantárgyat tartsák csak digitálisan nekünk holnaptól ). Mivel a cég lenyilatkozta, hogy igényt tart ránk, így tíz tanítási napból négyet leszek otthon. Az összes többi nap megyek a telephelyre tanulni szakmai tantárgyakat.
2020. nov. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanulószerződésben állok*

Tantárgyakat*

Tartják*

Tanulni a szakmai*

Bocsi, gyorsan akartam írni.

2020. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es


Én is 13-os vagyok de még nincs meg a tanulószerződés. Majd félév után, az ágazati vizsgát követően lesz. De így most nem tudom, hogy lesz a vírus miatt...

2020. nov. 10. 18:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint örülök a digitális oktatásnak, plusz két órát tudok aludni most már, reggel 5 helyett ráérek majd 7-kor kelni.

Illetve én erősen szorongó típus vagyok, a sok ember miatt nem szeretek iskolába járni. Így sokkal könnyebb lesz most, persze így is fogok találkozni a tanárokkal meg az osztálytársakkal, viszont csak az online felületen látom majd őket.

A tananyag mennyiségére viszont kíváncsi leszek, eddig kétszer voltam az online oktatásban hosszabb időre, viszont mind a két alkalommal a tanárok hajlamosabbak voltak a normál tananyag dupláját vagy tripláját feladni. Úgy voltak vele hogy itthon vagyunk, van rá időnk. Illetve volt még olyan is hogy két tanóra egymásba csúszott. Hivatalosan az órarend szerint kellett volna haladni, viszont az egyik tanár tartotta tovább az órát, annak ellenére hogy el lett mondva neki hogy már vége van, jön a következő óránk. A vége egy nagy veszekedés lett, nemrég pedig mondták hogy ha hasonló előfordulna most is akkor szóljunk nyugodtan.

Úgy tudom hogy más helyeken normálisan meg volt oldva a digitális oktatás, de nálunk eddig teljesen szervezetlen és kaotikus volt. Elviekben most már simán fog menni minden, legalábbis ezt ígérték.

2020. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
én ittam 2 sört ünneplés képpen
2020. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!