Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mennyire nézne...

Szerintetek mennyire nézne hülyének a tanárom, ha megölelném? Nem vagyok szerelmes belé, egyszerűen csak értékelem, mert annyira jól tanít és rendes hozzánk. Sok rossz után értékelem a jót:D

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez alsóban még elmegy, onnantól viszont már kellemetlen.
2020. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Főleg most ne, a vírus idején.
2020. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Most inkább egy életnagyságú plüssmackót ölelgess.
2020. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Megöleled, őt meg kirúgják tiltott intimitásért. Bravó.
2020. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Valaki közben lefotóz, azután majd jól lecsukják a szerencsétlen tanárt, hogy nyilvánosan ölelkezik a diákjaival.
2020. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Hülye ötlet!
2020. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség, egy tanár kvalitásait nem ölelgetéssel kell elismerni
2020. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak amiatt szeretnéd, mert jól tanít, de egyébként annyiból áll a viszonyotok, hogy leadja az órát, te meg részt veszel rajta tényleg nem érdemes.


De ha személyesebb a kapcsolatotok, beszélgettek órán kívül is (nem, nem tanár-diák szerelemre gondolok) vagy hálás vagy neki, mert segített egy nehéz helyzetben, vagy van valami közös sikeretek, akkor miért ne adódhatna olyan helyzet, hogy megöleld?


Nem értem, hogy miért csak alsóban lenne "megengedett"...

2020. nov. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
#8 abszolút egyetértek. Ők is emberek, ha kicsit közelebbi a kapcsolatotok akkor simán. Szerintem ő se bánná,de ezt úgyis te érzed. Én is nagyon szerettem a tanáraimat, van akire már szinte barátként tekintek.
2020. dec. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!