Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi szaktársaim valószínű...

Egyetemi szaktársaim valószínűleg azért nem segítenek nekem szívesen, mert úgy érzik, állandóan segítséget kérek mindenhez?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyszerűen mert nem vagyok a közösség tagja rendesen, nem sikerült beilleszkedni közéjük?
2020. nov. 29. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemi szaktársaid valószínűleg azért nem segítenek neked szívesen, mert úgy érzik, állandóan segítséget kérsz mindenhez.


Vagy csak egyszerűen mert nem vagy a közösség tagja rendesen, nem sikerült beilleszkedni közéjük.

2020. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, plusz megvannak a saját problémáik. Lehet, gonosznak tűnök, de még 2-3 beadandót be kell fejeznem, és a vizsgákra való tanulást még el sem kezdtem... Ezáltal másoknak most nincs kapacitásom segíteni.
2020. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne terheld őket a kéréseiddel. Az egyetemen tanuló embereknek már önállóaknak kell lenniük, képesnek kell lenniük egyedül megoldani a feladataikat. Légy önjáró, ne zaklasd segítségkéréssel a társaidat!
2020. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen segítséget kérsz...
2020. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!