Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kollégistákkal mikor illenék...

Kollégistákkal mikor illenék közölni ha még idén vissza kell költözniük? Ha még lesz idén jelenléti vissza kell költözniük

Figyelt kérdés

Na de ezt mikor illenék velük közölni? Lehet hogy dec 14-én indul a suli (arra a kemény 5 napra) és azért vissza is kéne költözni főleg úgy hogy a cuccok java részét hazavitték a kiköltözéskor(nov 10)


Mikor kell ezt velük közölni? Nyilván nem péntek délután


2020. dec. 7. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

ILLENE sokkal hamarabb, ebben teljesen igazad van. Korrekt lenne pl. ma vagy legkésőbb holnap.

Ellenben a tavaszi kiköltözésre is (Jobb helyeken) egy nap volt, de volt példa az egy délutánra is, így sajnos előfordulhat, hogy pénteknél előbb nem fog senki közölni semmit.

2020. dec. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még a délelőtt folyamán kiderül.
2020. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
hát nagy közlésre ne számíts nem lesz itt már idén semmi visszaköltözés
2020. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Azért mikor volt az első felvonás akkor az ment, hogy kolit hagyjuk el, nem kell kiköltözni... Majd 3 napunk volt a teljes kiköltözésre, az se fer. Én nagyobb esélyt làtok arra, hogy "költözzetek ki teljesen", mint arra, hogy cuccoljatok vissza. Már lassan nem lesz nap a hónapból, mikor tanítás lenne. A helyzetről szóló egyéb szankciókat még nem oldották fel enyhülésre hivatkozva. Addig szerintem a kolisok is maradnak otthon, amíg a többi gazdaságot is érintő intézgedések maradnak. Utána meg már ha ezt sokáig nyújtják a "mi érdekünkben" mondanák, hogy erre az 1-2 hónapra már ne költözzünk vissza, hogy aztán kiköltözzünk. Meg hogy sokan mondták vissza az albérletet és a kolit is és velük szemben se lenne etikus a jelenléti oktatás hírtelej bevezetése.

Ebből majd jövő tanévre ha lesz valami. De szerintem majd választások előtt is lesz még valami, 2022-ig, hogy Orbán lehessen a megmentő Isten.

2020. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na eldőlt. nem lesz itt semmi jan 11-ig még a fű se nő!!!
2020. dec. 7. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!