Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolának joga van hosszabbíta...

Iskolának joga van hosszabbítani a téli szünetet? Már szerdától?

Figyelt kérdés

A téli szünet hivatalosan dec 19-től van, utolsó tanítási nap dec 18 péntek.

Ma jött az enapló hírlevél, mely szerint dec 17-től téli szünet utolsó tanítási nap dec 16.

A téli szünet vége maradt, tehát hosszabb lett.


Az iskolának ehhez gondolom megvan a joga? Mondjuk én csak örülök neki.

Ami biztos, hogy ez a hosszabbítás nem mehet semmiféle más későbbi szünet kárára sem a tanévet nem tolhatja ki. ezt megtudtam az oktatási hivatal fórumáról.


2020. dec. 11. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van pár nap, amit az igazgató kiadhat.
2020. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van pár nap amivel az iskola rendelkezik, ilyen volt nálunk az érettségi szünet vagy a síszünet (nagyon sokan voltak sítáborban és inkább kiadtak 2-3 napot mindenkinek).
2020. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek mondták előttem tényleg van pár nap, amit kiadhat az igazgató. Ebből használnak fel az érettségik első hetén, hogy kevesebb diák legyen az épületben, szombati munkanapoknál stbnél.
2020. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!