Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinyitnak a sulik 5 napra...

Kinyitnak a sulik 5 napra téli szünet előtt decemberben? Szavazás

Figyelt kérdés

A jelen állás szerint a sulizár dec 11-ig tart, ami épp péntek, aztán jön 12-13. szo-vas, vagyis elvileg dec 14-én hétfőn kinyitnak a sulik-csak azért hogy 5 napra rá dec 18-án újra bezárjanak jó két hétre (téli szünet).



Szerintetek kinyitnak? Szavazás!



2020. nov. 19. 13:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, kinyitnak 5 napra is
Nem nyitnak ki, csak a szünet után
Nem lesz itt nyitás még januárban sem ....
45 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
biztos, hogy nem, már meghosszabbították ha jól emlékszem február 8-ig
2020. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A tanárok biztosak benne hogy idén nem lesz már itt semmi se, de mondtak azok már sok mindent amiből semmi se lett.. volt olyan aki még augusztusban arra esküdött, hogy szeptemberben se nyitnak ki-hát tévedett.
2020. nov. 19. 13:04
 3/18 A kérdező kommentje:

" már meghosszabbították ha jól emlékszem február 8-ig"


SÚLYOS!!!! tévedés! Kő alatt élsz???

Már MILLIÓSZOR leírták hogy nem...

Hírportálok??

2020. nov. 19. 13:05
 4/18 A kérdező kommentje:
2020. nov. 19. 13:06
 5/18 A kérdező kommentje:

A jelen veszélyhelyzeti korlátozó rendelkezések dec 11. este 23.59kor véget érnek. így az iskolazár is.

Jelen állás szerint. Ha másként akarja a kormány, kell egy új kormányrendelet.

2020. nov. 19. 13:08
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

nem élek kő alatt, csak nem ezt figyelem folyamatosan

én ezt olvastam tegnap valami hírportálon, ott konkrétan ezt írták és mivel engem annyira nem érint, így nem kezdtem nyomozásba, hogy vajon tényleg igaz-e

csak segíteni próbáltam, bocs ha nem volt jó az infó


ettől függetlenül nem hiszem, hogy arra a néhány napra újra kinyitnak az iskolák, nem sok értelme lenne

2020. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Megszavazhatunk" mi ITT bármit, - nem lesz sehol mérvadó...

Véleményem szerint nem fognak az általad felvetett időszakban kinyitni az iskolák.

2020. nov. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

KIs történet. Nov elején egy iskola lefújta az ebédbefizetést a teljes (maradék) 2020-as évre.

Nincs ebéd és kész.

Majd tegnap közölték hogy dec 14-18 között aki akar befizethet újra ebédre...

De hogy ha zárva lesz a suli?

2020. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk kiadják azokat a napokat szünetnek, mert most képzeld el, hogy az iskolánkba 5 olyan osztály jár, ahol mindenki kollégista (AJTP, nekik kötelező kollégiumban lakniuk), emellett szépszerével vannak más osztályokban is kollégisták. Most képzeld el, arra az öt napra mi értelme lenne visszaköltözni? Ha pedig nem költözünk vissza, akkor marad a bejárás, de a legtöbben nem tudnák megoldani (elvégre azért kollégisták). Így a 600 diákból olyan 200 nem is tudna bejönni egyáltalán, de ha mi nem jövünk be, a többiek sem nagyon akarnak majd. :D
2020. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"Nekünk kiadják azokat a napokat szünetnek"


Na ez is egy "elszólás" mert ha MARAD a digit távokt arra az 5 napra is, akkor NEM KÉNE kiadni szünetnek (sem) hiszen minek ha úgyse kell bejárni...

Tehát akkor abban az 5 napban is jelenléti lesz....

???

2020. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!