Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kérdezzem meg az...

Hogyan kérdezzem meg az osztályfőnöktől az iskolai pszichológus elérhetőségét?

Figyelt kérdés

Vannak problémáim, és azt hiszem tovább nem húzhatom azt, hogy beszéljek róluk. És hát akartam menni, de online oktatás közben. Viszont megtudtam, hogy jelenleg is lehet hozzá fordulni, viszont csak videóhívásban. De semmi elérhetőségét nem tudok ezért kéne az ofőt kérdezni.


Viszont én kissé szégyenlem a problémám, és tudom, hogy diszkréten lenne kezelve, de nem akarom, hogy tudja.(Ez egyébként az egyéb tanáraimra is vonatkozik, nem az ofővel van baj.)


Tehát nem tudom, hogy kérdezzem meg. Szerintetek?


2020. dec. 14. 14:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha ez számít a kérdés szempontból, akkor 18 éves vagyok
2020. dec. 14. 14:24
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Suli honlapján nincs közvetlen telefon, e-mail?
2020. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem találom egyenlőre.
2020. dec. 14. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
fb?
2020. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg véletlenül találok elérhetőséget, akkor mit írjak? (Nem hiszem hogy találok, de hátha)
2020. dec. 14. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ami a gondod. Azt én nem tudhatom.
2020. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Tanárnő, szeretném a segítségét kérni, hogy felvehessem a kapcsolatot az iskolapszichológussal, lenne pár kérdésem hozzá a pályaválasztással kapcsolatban. El tudná kérem küldeni az elérhetőségét? Köszönöm! XY


én sem akartam volna anno hogy az ofo tudja hogy milyen problemaval jarok pszichologushoz (nem voltunk jo kapcsolatban, az egesz osztlay utalta), de mivel o vezette a palyavalasztasi konzultaciot, nem is kellett megmondani neki. sok sikert !

2020. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Iskola faliújságára ki tudták tenni.


Amúgy meg simán odamehetsz az ofőhöz, ha nem valami hisztis picsa, akkor meg fogjaértenu, ha bem akarod indokolni, hogy miért mennél a pszichológushoz.

2020. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!