Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mekkora erre az esély? Csak...

Mekkora erre az esély? Csak véletlen volt?

Figyelt kérdés

Pár hete úgy döntöttem, hogy elmegyek a suli pszichológushoz. Senkinek se szóltam, még a szüleimnek és a barátaimnak sem. Aznap volt órám az oszimmal és írt a táblára. Aztán hirtelen abbahagyta az írást egy mondat közepén és egyenesen a szemembe nézve azt mondta, hogy baj van/ készülődik (már nem emlékszem pontosan). Ez a mondat valamilyen szinten kapcsolódott az órához is, de akkor is fura volt, hogy pont a szemembe mondta.

Az oszimról tudni kell azt, hogy rengeteg mindent tud rólunk és egyszerüen fogalmunk sincs hogy honnan. Olyan dolgokat is, amiket csak az osztály tud és senkinek nem járt el a szája. Nem hiszek a gondolat olvasásban stb. de sokszor már félelmetes, hogy mennyi mindent tud.

Mennyi az esélye annak, hogy tudta, hogy el fogok menni a suli pszichológushoz? Vagy csak véletlen egybeesés?



2016. máj. 16. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi. véletlen egybeesés.
2016. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az oszid egy boszorkány.

Viccet félretéve, valószínüleg azért nézett rád, mert a többiek írtad te pedig nem. Véletlen, nem gondolatolvasás... :)

2016. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is írtam csak pont akkor felnéztem. Biztos nem gondolat olvasas, csak gondoltam arra hogy esetleg suli pszichológus mondta neki.... :/
2016. máj. 17. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A pszicholókus nem mondhatja el. Köti a titoktartás. Nem beszélhet arról sem, hogy ott voltál, ahgy arról sem, hogy miről beszéltetek.

Biztos, hogy tőle ugyan nem tudja az osztályfőnököd :) A tanárok egyébként is általában mindig a szimpatikus diákokkal veszik fel a szemkontaktust. :)

2016. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látszott az arcodon/szemeden, hogy nincs rendben valami. Egyszer például mi kaptunk egy feladatlapot, amire nem szabadott ráírni, de én mégis megtettem és olyan ijedt arccal nézhettem a tanárnőre, hogy megkérdezte, hogy mi a baj. Szóval szerintem valahogy így tudhatta meg, nem gondolatolvasással, telepátiával meg ilyenekkel.
2016. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

4-es, azert ez nem teljesen igaz.

Mármint, az iskolapszichologust abban az esetben nem köti titoktartás, ha kiskorú (!) eseteben, súlyos, életet veszélyeztető (pl. öngyilkossági gondolatok, iskolai bántalmazás ...) problémáról tud vagy gyanít, de akkor is a szülőnek szól nem az osztályfőnöknek.

Amúgy ebben az esetben szerintem is véletlen egybeesésről van szó. :)

2016. máj. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igaz ha súlyos a téma akkor szolnak az ofőnek..nálunk is van pszihologus és amikor jött bemutatkoznj egyböl ezzel kezdte hogy egy bizonyos szintig nem mond el semmit senkinek
2016. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!