Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám pszihológushoz akar...

Anyukám pszihológushoz akar küldeni?

Figyelt kérdés

Gyűjtom a késeketpar eve, aztan nem reg vettem dobokes szettet celtablaval, hogy ha eppen ugy van, unatkozok, hasonlók dobok párat.Éppen a Vikingek 3. Évadját torrenteztem, jó, dobok parat. Dobálok egyszer csak betoppam anyukám. Korbe analizalja a szobat, megpillantotta a celtablat. Szamitottam ra hogy mond valamit, de erre nem szamitottam. Mentalisan betegnek nevezett, es mondta hogy ez nem egészséges, meg hogy beszelni fog az osztalyfonokommel hogy bajok vannak velem otthon, nem viselkedek eszszeruen, nem fogom fel mit csinalok. Ezert az osztalyfonokommel elfognak kuldeni az iskola pszihologushoz. Mert hogy kest dobok celba. Aztan kimegy, en meg ott allok mint egy sorozatgyilkos akinek le van tolva a galyaja mer beleszart.


Most akkor mivan,? 17/F



2018. aug. 18. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Anyádnak kéne pszichologus ;)
2018. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem. Nem látok benne semmi rossza. Legrosszabb esetben elmész a pszichológushoz, elmondod neki, hogy van egy hobbid és szeretsz késeket gyűjteni és pont. Téma le lesz zárva.
2018. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
És miért lenne olyan nagy ügy beszélni az iskolapszichológussal? Ha tényleg minden rendben van veled, akkor neki jobban el fogja ezt hinni az anyukád is meg az ofőd is, mint neked.
2018. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
58%
Nem vagy mentálisan beteg. Szerintem ülj le Anyukáddal, beszéljétek meg. Nagyon szereted a a késeket, nem vagy ettől sem gyilkos, sem mentális beteg. Neked ez egy hobbi, mint másnak az olvasás, főzés pl. Ha ezt szereted, nem tud mit csinálni. Vagy elfogadja, vagy nem..
2018. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
A sportlövők, ijjászok, vadászok, is sorozatgyilkosok,talán még azok is, akik dartsoznak. Pista bácsi is, aki baltával hasogatja a fát, és élvezi, ahogy hasad a fa, és odaképzel pár ember, mintha őket darabolná fel. Vagy Ilonka néni, aki érzelemmentesen vágja el a tyúk nyakát a vasárnapi húsleveshez, mint egy pszichopata. De a horrorfilmet kedvelőkből is darabolós gyilkos szokott lenni általában.
2018. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

na azért nem olyan vicces ez ... most csak kis célbadobás meg kések, aztán 2 év múlva már az AK47 és molotov ...



(jó csak vicc volt, anyukádat küldd hozzám, majd beszélek vele)

2018. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Menj el, beszélgettek egyet majd megnyugtatja anyádat, hogy teljesen komplett vagy :)


Kicsit nagyon túlreagálja anyukád.

2018. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
63%

Anyukád valami teljesen más miatti feszültséget vezetettet le rajtad. Vagy az USA-beli eseteket képzeli Magyarországra, és emiatt benned látja a jövő iskolai ámokfutóját. Mindkettő esetben anyukádnak van szüksége segítségre.

Egyébként ez a késdobálás engem is érdekel.

2018. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Én se látok semmi kivetnivalót ezekben...Egyet értek a korábbi válaszolókkal, menj el a pszichológushoz, legalább anyukádnak egy szakember által írt írásos bizonyítéka is lesz arról, hogy nem veled van a baj, hanem ő veszekszik szarságokon :D
2018. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dartstáblám volt rajta olyan emberek fotóival, akik megbántottak, és azt dobáltam. Nekem is mondta az anyám, hogy nem vagyok normális, de csak röhögve.

Amit én csináltam, tényleg creepy, de szerintem minden kamaszlány csinált hasonlókat. Az meg, hogy te minden indulattól mentesen késekkel dobsz célba, egy hobbi, ha úgy tetszik, sport. Menj le az iskolapszichológusnak és mondd el neki hogy mi történt, valószínűleg még tanácsot is fog adni, hogy hogyan nyugtasd le anyukád.

2018. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!