Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek visszamegyünk a...

Szerintetek visszamegyünk a téli szünet után az iskolába?

Figyelt kérdés

2020. dec. 16. 10:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Van több középiskolás (különböző iskolából) származó rokonom akik megmondták hogy s.zart se ér a távoktatás, mert a tanárok jóóóval engedékenyebbek, és a dolgozatoknál úgy tudnak csalni ahogy akarnak.



Aki tanulni akar annak mind1, de aki nyösztetni kéne az még jobban lemarad, így tuti nem lesz semmi belőle max egy kegyelem kettes.

2020. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%

"Aki tanulni akar annak mind1,"



PONTOSAN ÍGY VAN!!


aki tanulni akar így is tanul.


Aki alibizni akar, az amúgy is csak melegedni járt be.


Tehát miért is ne maradhatna a távoktatás? Aki akar valamit az csinál is valamit.

Aki nem akar, az amúgy se fog.


Hát akkor miért is nem jó ez így?


Kegyelemkettes? Miért, ha személyesen járna be, nem éppúgy azt kapna amúgy is? Hát akkor?

2020. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%

" de aki nyösztetni kéne az még jobban lemarad,"


egy középiskolában egy 16 feletti nem tankötelest miért is kéne nyüstölni? Nem akar tanulni hát ne tanuljon. Majd jó lesz sormelósnak a kettes érettségijével.

2020. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%

"de aki nyösztetni kéne az még jobban lemarad"



Vannak olyan tanulók akiknek kell a több figyelem kicsit "nyösztetni" kell

és ha nem problémás a magatartása jó eredményeket érhet el, én is ilyen voltam.



22


Gondolom te is olyan tanuló vagy aki utalja az iskolát (illetve a szocializációt), és jobban érzed magad, otthoni tanulásban, de gondolj arra hogy a gyerekek nagy rész menne már vissza, a normális kerékvágásban.

2020. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
66%

Mindig is utáltam bejárni suliba. Ha visszagondolok hányingerem van azoktól az évektől. Alig vártam, hogy vége legyen. A tanárokkal sem igazán kommunikáltam. Ha valamit nem értettem, megkérdeztem valaki mástól, aki tudta miről van szó, vagy neten, könyvekből rákerestem.

Az egyetemet levelezőn akartam elvégezni, de mivel gyakorlat kellett a szakhoz, így oda meg elkellett járjak, ami szintén frusztrált. Komolyan mondom, most, hogy egyre több olyan munkát hirdetnek, ami nem igényel fizikai jelenlétet, jobban érzem magam. Pedig én már 30 felett vagyok..

Persze, aki nem olyan magánakvaló, mint én, azoknak ez nehéz. Vannak, akiknek teljes figyelem kell, visszajelzés, mert anélkül nem halad, vagy visszahúzza saját magát.

2020. dec. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
Hát jó lenne. Ez a távoktatás nem jön be nekem, az nem normális hogy csak számítógépen kommunikálnak. Jelen kell lenni, iskolába járni, barátkozni, ismerkedni.
2020. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak a tanulás miatt fontos a suli, a fiatalok elsősorban ott szereznek barátokat.
2020. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
76%

" Jelen kell lenni, iskolába járni, barátkozni, ismerkedni."


milyen marha érdekes hogy én iskolásként marhára nem érzek ebből semmit.

nekem paradicsom ez az állapot, kettő hónapja lassan nem láttam a sok félállati büdösgyökeret (ne is lássam őket soha többé...), a pitiáner hatalmaskodó életesemmi nulla tanárokat, nem kell napi 2x 1 órát a tömegnyomorban buszoznom...egy álom!!


hogy kinek lehet ezzel baja fel nem fogom!!

2020. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
40%
#28 Azt nem hallottad még, hogy a stílus maga az ember? Ha az osztálytársaidat is "megtiszteled" azzal az alpári modorral, amit a gyakorin használsz, akkor ne csodálkozz, ha ők is bunkón viselkednek veled! Egyébként nem hiszem, hogy az összes osztálytársad kollektívan megérdemli a "félállati büdösgyökér" jelzőt, abból a harmincakárhány emberből biztos, hogy van legalább néhány normális.
2020. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
38%

" hogy az összes osztálytársad kollektívan"


nem az összes, de a 28ból úgy 20 kapásból igen. A többi meg csak "van" nem oszt nem szoroz.


eleve az osztálytársaim egy része "nem ma barnult" el lehet képzelni.

Na most én ezek közé menjek vissza? Minél később annál jobb.

Leginkább soha az lenne a legjobb.

2020. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!