Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csajok ti verekedtetek már az...

Csajok ti verekedtetek már az iskolában, másik csajjal?

Figyelt kérdés

Ha igen, mért hogyan történt?

Pasik ti láthatók már ilyet?

[link]



2020. dec. 22. 14:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Amúgy láttam már lányos verekedést, két osztálytársam csinálta, ők szemben állva egymással a válluknál tologatták hátra egymást; a többiek meg körbeállták; én nem álltam körbe, körön kívül is át lehetett látni a fejek között/fölött, magas voltam. Tehát arról szólt, hogy tologatták egymást hátra, először egyik, utána másik. Szerintem nem is nagyon akartak verekedni, mindkettő jókislány típusú is volt, úgyhogy inkább egy ilyen erőfitoktatás volt ez, meg kifejezték az unszimpátiájukat egymás felé. Aztán jött a tanítónéni is, hogy mi ez a nagy érdeklődés, amit ott körbeállnak, és akkor szétválasztotta őket, nemtom már,hogyan; lehet,hogy csak elég volt rájuk szólni, hogy hagyják abba; vagy nemtom, elbeszélgetett-e még velük, hogy pontosan mi volt a probléma.

2021. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

*szóval mégegyszer,mert lehet,nem írtam le jól;

tehát egymással szembe; mindkettő fogja a másiknak két vállát, és úgy tolták egymást hátrafelé, hogy a másiknak hátra kelljen lépkednie. És akkor váltakozott, hogy éppen ki tolja hátra a másikat; de mondjuk mögöttük is álltak a körben, tehát lehet, hogy utána ott azért állt meg az egyik, és nem tolta tovább, mert már elérték a kör szélét, és ott nem akartak már senkit fellökni, csak egymásnak így izmoztak. Negyedikesek voltunk egyébként akkor.

2021. máj. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és folyamatosan fogták egymás vállát, tehát nem engedték el közben sem, ha már az egyik kitolta a körig a másikat.
2021. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön én is egyszer verekedtem fiúval, mert a fiú állandóan piszkalt a magyar állampolgárságom miatt (a többiekkel együtt kur...k hívott meg undorítónak, stb) és egy napon pont bal lábbal keltem fel és, amikor jött oda hozzám és kezdte a szórakozását, azt éreztem, hogy ma nincs ehhez lelkierőm és elkezdtem ütni. Nevetett. Bementem az osztalyterembe és jött utanam (nem egy osztályba jártunk) a többi gyerekkel és provokált, hogy megverjem. Nem tudom mi ütött belém, de meg is vertem. Addig ütöttem, amíg rám nem jött a sírhatnék.


Otthagytam a bandát és elmentem a wcre. A gyerekek jöttek utánam. Bezarkóztam az egyik fülkébe. A másikba egyesével mentek be a gyerekek és atkukucskáltak hozzám és nevetve kommentáltak a többieknek, hogy épp mit csinálok (most all egyhelyben, most lehajtotta a fejét, most felemelte a kezét).


Kezdődött az első óra szóval szépen elmentek a gyerekek. A felsőbb évfolyamról jöttek lanyok, nagyon megsajnaltak engem (a termük előtt volt a wc, hallottak, hogy mi történik). Felpiszkálták a zárat és kiszedtek onnan. <3 A tanárnő is kb addigra érkezett meg. Emlékszem, hogy nagyon sírtam és a lányok megvígasztaltak.


Utána elvitt a tanarnő ofőmhöz, elmondta, hogy

2021. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt és az ofő felkereste a fiút, engem visszaküldött a terembe.


Az életem egyik legcikibb pillanata volt a nagy jelenet utan óra közeoén visszamenni a terembe úgy, hogy mindenki engem nézett.


Utána egy gyerek leszidott, mert, hogy túlreagáltam az egészet, hazugságot allítottam a fiúról és nem értette, miért az elvert gyereket büntetik, miért nem a támadóját.

2021. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!