Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek meddig maradnak...

Szerintetek meddig maradnak zárva a sulik?

Figyelt kérdés

#23143
2021. jan. 1. 17:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%

Január 11-ig van online oktatás a középsulikban.

A legtöbb egyetemen marad online.

2021. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig azt nem mondják, hogy kinyitnak.
2021. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Általános iskolások január 4.-en mennek.

Középiskolások január 11.-én mennek.

Néhány egyetemen marad az onilne oktatás, ahol nem, szinten január 11.-én mennek.

2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 PSPETI ***** válasza:
88%
Január 11.-én minden bizonnyal visszatér a jelenléti oktatás. Őszintén szólva nem is bánom, már nagyon elegem van ebből az oktatásnak gúnyolt haszontalan valamiből.
2021. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

"nagyon elegem van ebből az oktatásnak gúnyolt haszontalan valamiből."


nekem is elegem van az oktatásnak gúnyolt izéből, ahol minden minden érdeklődést kiölnek az emberből, és olyan dolgokat "tanítanak" aminek semmi hasznát nem fogjuk venni a későbbiekben..

2021. jan. 1. 23:08
 6/25 anonim ***** válasza:
14%

Szakközépiskolában sokkal szakmaibb, gyakorlatiasabb oktatás kéne. Nektek elsősorban azt kell tudnotok, ami a szakmátok lesz.

De sajnos már a fiatalokat se érdekli semmi.

2021. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"De sajnos már a fiatalokat se érdekli semmi."


sajnos így van, és ez a szar oktatási rendszernek köszönhető

2021. jan. 2. 01:03
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

"Néhány egyetemen marad az onilne oktatás, ahol nem, szinten január 11.-én mennek."


Figyelitek ezt az idióta? Az egyetemeken is mmennek jan 11-től.

Hát madárkám, az egyetemeken januárban feb elejéig vizsgaidőszak van, oktatás nincs, így azok nehezen mennek bárhova is.

Az egyetemeken feb 5-10-12-15. így indul be a II. félév...

2021. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%

"Őszintén szólva nem is bánom, már nagyon elegem van ebből az oktatásnak gúnyolt haszontalan valamiből."


Miért ami a jelenléti órákon folyik az mi? bohóckodás, dumálás, hangoskodás, fegyelmezés, tedd el a telefonod, ülj rendesen , hol a füzet, miért nem hoztad, lökdösnek, hallgassatok, pisilni kell, nem mész ki, de kimegyek---ez megy egy "rendes" órán..


Na most ehhez képest miben rosszabb az online?

2021. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 PSPETI ***** válasza:
36%

"Miért ami a jelenléti órákon folyik az mi? bohóckodás, dumálás, hangoskodás, fegyelmezés, tedd el a telefonod, ülj rendesen , hol a füzet, miért nem hoztad, lökdösnek, hallgassatok, pisilni kell, nem mész ki, de kimegyek---ez megy egy "rendes" órán.."

Ez legfeljebb alsóban meg ötödikben megy, ha nálatok ez van, akkor jó sz.r iskolába jársz.


"Na most ehhez képest miben rosszabb az online?"

Az online jegyek egyáltalán nem tükrözik a valós tudást. Ja, és az online oktatás introvertálttá teheti a kölyköket.

2021. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!