Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A lányom nem akar iskolába...

A lányom nem akar iskolába menniv,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szekálták,ezt elintéztem de még mindig fél ,azt mondja én nem ismerem őket nem tudom milyenek

Sírva könyörög hogy segitsek de nem tudok,megtettem amit tudtam ha tovább szekálják megint szólok a tanárnak de nagyon fél

Sokat hiányzott most nem tudná igazolni az orvos

Bosszút akar állni ha felnő,stresszes.


Mit tennétek a helyemben?



2021. jan. 3. 11:51
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*menni
2021. jan. 3. 11:51
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Iskolaváltás.
2021. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha abban az osztályban ennyire rosszul érzi magát, azon nem fog segíteni, hogy beszéltél a tanárral. Esetleg félévkor váltson osztályt vagy ha az se elég, akkor iskolát.
2021. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
"Bosszút akar állni ha felnő" Rosszul gondolkozik. Nem akkor kell ezt elintézni, hanem most. Én mindenkivel jól kijöttem az iskolában, viszont általánosban volt legalább 3 olyan verekedésünk, ahol egy terrorizált osztály/évfolyam társam megkeresett, hogy kellene kezdeni valamit a helyzettel. Összejöttünk 4-5-en, és lerendeztük a szekáló(ka)t. Más úton ez nem fog menni. Lehet menni a szülőkhöz, a tanárokhoz, az igazgatóhoz, csak semmi értelme, amíg nem tudják bizonyítani a tényt illetve amíg nem tudnak közbeavatkozni, addig nem fog semmi sem történni. Ilyen viszont nem lesz, tehát értelmetlen ez.
2021. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, kérlek, vidd át másik iskolába. Az ilyen szintű iskolai bántalmazás hatalmas sebeket okoz, amik felnőtt korra is kihatnak.
2021. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A tanárok tudják,intőt is adnak nekik de most attól fél ezért szekálják hogy szerzett nekik egy intőt..


Az iskolaváltással az a gond hogy ha reggel elindul este ér haza ,autónk nincs és a buszra egyedül nem tenném fel ,nekem dolgoznom is kell


De ezek a szekálók tavaly nem ilyenek voltak akkor még boldogan mesélte milyen viccesek

Idén meg valami történt ..

2021. jan. 3. 12:23
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Hány éves? Én anno 10 éves koromtól kezdve buszoztam egyedül, de volt aki már jóval korábban kezdte
2021. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%
az iskolaváltás nem old meg semmit magában. minden osztályban vannak rohadék emberek, akik azt élvezik, ha a másikat basztathatják. keresni kellene egy szakembert, aki felméri a lelkiállapotát. rávezetné, hogyan tud egy ilyen helyzetet kezelni, megoldani. erre sajnos csak ez az egy megoldás létezik...
2021. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az tenne a legjobbat a mentális egészségének ha iskolát váltana.
2021. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a lányod, hogy a tanár semmit sem segíthet, megértem, hogy stresszes. Akárhány intőt beírhat a tanár, attól még nem fogják a szekálást abbahagyni. Esetleg egy iskolaváltás segíthetne, de benne van a pakliban, hogy ott is lesznek szekálók. Általában minden osztályban van belőlük.
2021. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!