Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 15 évvel később kiadott...

15 évvel később kiadott diploma kiállítási dátuma mi lesz?

Figyelt kérdés

2005ben , vagyis 15 éve diplomáztam. A diplomát a mai napig nem kaptam meg, mert hiányzott a nyelvvizsga.

Élve az amnesztiával, kikértem az egyetemtől és meg is fogom kapni, idén januárban (már értesítettek).


Kérdésem: mi lesz az oklevél kiállításának dátuma?


Ugyanis az érdekes lesz, ha államvizsgáztam 2005ben és kapok egy diplomát 2021-es dátummal...

egy olyan szak diplomáját, amely ráadásul 2008ban meg is szűnt... mert a bolognai rendszerre való átállás miatt azt az osztatlan képzést úgy ahogy van megszüntették.


2021. jan. 5. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2021.
2021. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen 2021 lesz.

Nekem 2 nyelvvizsga kellett, hiányzott az egyik, én is kikaptam tavaly és 2020 van beleírva. 2018-ban államvizsgáztam.

2021. jan. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
na mindegy úgysincs nagy jelentősége rég lemondtam erről a diplomáról, sose használtam semmire, nem is tudtam volna mire (bölcsész)
2021. jan. 5. 12:37
 4/10 anonim ***** válasza:
a diploma típusának nincs, de maga a tény, hogy diplomád van, az már státuszt jelöl, vannak állások, ahol elvárják hogy diplomásan töltsék be, de az mindegy hogy milyen diploma
2021. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

rég egy kétkezi szakmában vagyok vállalkozó, marha jól keresek, eszemben sincs semmiféle diplomás állásba (és egyáltalán semmiféle állásba) elmenni ilyen nettó 150-180-200 pénzekért.

hetente megvan ennyi, és a magam ura vagyok.

2021. jan. 5. 12:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Asszonypajtás 2 diplomával multinál kap 220 nettót. kösz.

1 hét alatt ha ennyit összehozok már szívom a fogam hogy gyenge hét volt.

2021. jan. 5. 12:52
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha heti 180-at keresel, akkor miért egy gyakorikerdesek.hu nevű oldallal töltöd az időt, rajta egy olyan feltett kérdéssel, hogy milyen dátum lesz egy diplomában, ami egy huszadrangú végzettséget ad? :)


Itt mindenki informatikus, vállalkozó, orvos vagy sikeres zenész :D

2021. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"hogy milyen dátum lesz egy diplomában, ami egy huszadrangú végzettséget ad? :)"


Csak kíváncsi voltam.

A másik amire kíváncsi vagyok, hogy egy dok kiállítása miért tart fél évig.

Szeptemberben igényeltem még folyamatban...

2021. jan. 5. 13:00
 9/10 A kérdező kommentje:

"Itt mindenki informatikus, vállalkozó, orvos vagy sikeres zenész :D"


Én az vagyok. EV.

Embereim nincsenek. Néha van 1-1 alkalmi culágerem.

2021. jan. 5. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért tart fél évig, mert azt hiszem valami 75 ezer bent ragadt diplomáról volt szó, bár igaz, hogy nem kell mindegyik elkészülését megvárni, hogy sorra kerülj, csak a saját iskolád diplomáit, a jelentkezésed gyorsaságának függvényében. Én azért tudtam, hogy a 2021 a helyes válasz, mert én 2015-ben szereztem, de nekem is 2020 volt benne, egy , az arcomba vigyorgó Orbán Viktor levéllel, amiben gratulál nekem XD


Valamikor április végén indult ez a dolog, én azonnal másnap kértem, és legalább 1 hónap volt így is.

2021. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!