Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljunk, hogy leszokjon...

Mit csináljunk, hogy leszokjon róla?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom folyamatosan szipózik,mikor összegyűlünk találkozni valahova sétálni akkor is mindannyinktól kéreget hogy nincs e véletlen nálunk teknokol

Ha meg szerez valahonnan papirba rakja aztán a szájával meg az orrával szívja,hiába mondjuk hogy ne ő könyörög teknokolért

Már a haverja is ráhagyja hogy neki lesz baja

De nem hagyja abba.

Nem tudom otthon mit csinálhat...

Szerintetek mit lehet tenni hogy fejezze be a szipózást?



2021. jan. 10. 10:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóljunk az anyjának?
2021. jan. 10. 10:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én leszarnám, többet nem találkoznék vele, mert az ilyenből később csak gázabb drogos vagy alkesz lesz. Az anyjának hiába szólsz, gondolom az anyja se követi mindenhova.
2021. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok, talán még el lehet csípni.
2021. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Segitségre szorul az biztos :(
2021. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, csak úgy tud leszokni ha ő sajat maga akarja,, hiaba mondja az anyja, haverjai vagy barki, ha ő nem akarja.
2021. jan. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel a kamu sztorival egy baj van, a technokol összetételét pont ezért változtatták meg vagy 15-20 éve, tök felesleges szívogatni, semmi nincs benne, amitől kábulna
2021. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nem fogom neked bizonygatni mert én tudom hogy igaz

És nem értem miért kéne egy pont ilyen kérdést feltenni mikor felesleges kérdések ott vannak a humor kategóriába

Nem fogom neked lefényképezni és nem hivlak hogy gyere el velünk és nézd meg hogy igazam volt csak hogy elhidd mert szerinted

kamu kérdésekkel szennyezem az oldalt


De gondolj amit akarsz

Ahogy tetszik

Én tudom hogy igaz,a többiek válaszát köszönöm

2021. jan. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!