Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mégis mit csinálju...

Szerintetek mégis mit csináljunk?!

Figyelt kérdés

Az osztály fiúi a legrisszabb fiúk a világon(tisztelet a kivételnek)

Folyamatosan szekálódás van

Ha csinálunk valamit az a baj ha nem akkor az a baj semmit se hisznek el nekünk dobálóznak a hye ofőnk meg azt mondta akkor szóljunk ha nagyobb baj lesz?

Mikor már vér folyik vagy mi?!

Nekünk már csoda kéne

Az igazgatö szavára se hatottak senki szavára se!ma barátnőm sírt is mert ezeket a kárörvendő idiótákat senki se bírja ki nem is értem hogy nem is értem hogy vagyunk még itt



2019. nov. 28. 13:58
 1/3 anonim válasza:
Figyi. Nálunk is volt egy ilyen gyerek és most sikerült kirúgatni. Ha az ofő nem akar tenni semmit, akkor még megcsinálhatod azt hogy szüleiddel mész az IGAZGATÓhoz és bejelentitek hogy téged piszkálnak. És ha egy alkalom nem volt elég akkor mentek mégegyszer. Vagy van egy másik megoldás de kockázatos. Iskolaváltás. Ha nem tudsz dönteni akkor mérlegelj! Mit kapsz ha elmész egy másik suliba, és mit kapsz ha itt maradsz? Az új suliban lehet hogy új legjobb barátok várnak rád, jobb tanárok. Ha új suliba mész és attól félsz hogy majd ott is piszkálnak akkor tedd a következőt. Az első nap rögtön indíts keményen! Ne mutasd meg senkinek a gyenge oldalad. Ha az erőset mutatod akkor nem fognak szekálni mert tudni fogjak hogy te veled nem lehet cicózni! A keménységet nem arra értem hogy mindig mész egy tanarhoz.
2019. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha kell még több segítség, írj rám privátban!
2019. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem csak engem 2 fiút és 4 lányt engem is beleértve és hiányoznának a barátaim és a csattanós poénok amiket méguscsak ez az osztály adott és nem szívesen mennék el,mêgiscsak az osztàlyom és bármennyire fáj én szeretem őket
2019. nov. 28. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!