Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz leszek?? Egyetemi...

Nagyon gáz leszek?? Egyetemi tanárok véleménye érdekelne elsősorban

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy holnap lesz egy vizsgám...úgy érzem, hogy nem fog menni:( Elsőéves vagyok, sikerült rosszul felvenni a vizsgákat.

az érdekelne, hogy amikor egy diák visszaadja inkább a tételt, akkor önök mit éreznek? Szánalmat?

Tudom, nem kéne foglalkozni azzal, hogy ki mit gondol, de a tanárnő akinél vizsgázok majd, jövőre is tanítani fog és nem akarom, hogy emiatt unszimpatikus legyek neki, mert a közös munka nem áll meg egy félév után. Lehet majd a minor szakomat is nála fogom felvenni, bár ez még messzebb van. Mit gondolnak/gondoltok erről? Szerintetek gáz, ha azt mondom majd neki, hogy:" elnézést, ez nem fog menni, visszajövök egy hét múlva??



2021. jan. 10. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Az sokkal szimpatikusabb, ha legalább próbálkozol. És akár még sikerülhet is.
2021. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Beugró is lesz. Legalább azt megpróbálom, hátha, illetve fizetni sem szeretnék, ha nem megyek el a felvett időpontra. Ajj jó rossz érzés ez amúgy, de gondolom az egyetem ezzel is jár, nem?
2021. jan. 10. 19:43
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

En ilyen esetben azzal kezdtem hogy kapasbol 2.lehetoséget kertem szemelyesen a dékántol. Megadta. Es arra az esélyre rászolgáltam ötösre irtam meg egy 3 orás nagyvizsgát es kb 20 perc alatt.

Bevágtam egy ejszaka egy egész vállalatgazdaságtan tankönyvet.

2021. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

En nem vagyok tanar, de egyetemista ugyszint.

Tenyleg ne foglalkozz ilyenekkel,csak stresszel. Olyan egyetemeken ahol 100-200 tanulo van Te csak egy vagy a sok kozul. Azt se tudjak ki vagy, hogy tanulsz, ha megvan megvan ha nincs masik vizsga.

Ezeket sajnos elkell engedned, mert csak rosszabb lesz. Ilyeneken ne görcsölj.

Ha megprobalod értékelik biztos, de miutan azt se tudjak ki vagy azt mondjak talalkozunk a következőn, aztan kesz mennek tovabb.

2021. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazad van amúgy utolsó válaszoló. Mondjuk ez nyelvszak, vagyunk vagy 17-en és szerintem emlékezni fog:d
2021. jan. 10. 19:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8an, de az egyik tanarunk igy se tud megjegyezni. (oreg is es az egesz egyetemet o tanitja). Ettol fuggetlenul max elmondja hogy sajnos ez nem eleg a ketteshez. Magasrol sz.rik ra hidd el hogy neked megvan e vagy nincs mert nekik nincs annyira kozeli kapcsolatuk a diakokkal mint pl középsuliba (mondjuk en attol rosszul voltam) es semmiben nem minositi, semmi haszna vagy hátránya nem szarmazik abbol ha megvan neked vagy sem.

Tenyleg ne aggodj ilyesmiken. Elso evben enis ilyen voltam aztan rajottem hogy oket se erdekli meg engem se annyira hogy elsore vagy masodikra lesz meg.

2021. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek🤗
2021. jan. 10. 20:00
 8/16 A kérdező kommentje:
A gimis résszel ugyanígy voltam én is.
2021. jan. 10. 20:00
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen tanitok, szoktam szobeliztetni. Amikor valaki vissza akarja adni a tetelt, tobbszor megkerdezem, hogy biztosan igy akarja-e, biztosan nem probalja-e meg. Ha tovabbra is nem a valasz, elengedem. Kovetkezo alkalommal tiszta lappal indul. Csak a nagyon kirivo esetekre szoktam emlekezni (pl amikor azzal jon a hallgato, hogy tole sokkal nehezebbet kerdeztem, mimt a tarsatol), de ezek nem befolyasolnak a kesobbieknek. Engem sokkal inkabb az orahoz, kurzushoz valo hozzaallasa erdekel.

Sok sikert!

2021. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 köszönöm szépen a válaszát!:)
2021. jan. 10. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!