Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem érdekes hogy azok akik...

Nem érdekes hogy azok akik eddig nem tudtak részt venni az online oktatásban, most félévzárás előtt nagy hirtelen megtalálták a gépet otthon?

Figyelt kérdés

November óta megy a huzavona, hogy a diákok fele, fele se.... van órán. A dumák a szokásos ordító kamuk nincs gép elmegy a net, nem értek hozzá stb.


És most amikor a félévzárás közeleg, és mindenki választhat hogy vagy megoldja az online jelenlétet vagy akkor egyes és kész, most nagy hirtelen mindenkinek lett net, lett gép, nem megy el és ért hozzá....


Majd ha lemegy a féléves zárás, újra el fog menni a net, és újra 10en lesznek a 30ból egy online órán.


Nem szánalmas ez?


2021. jan. 11. 15:11
 1/5 PSPETI ***** válasza:
75%
De, érdekes. Ezért mondom, hogy az online oktatás sz.rt sem ér.
2021. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nana. Vannak akik ugyanúgy haladnak ahogy egyébként is.

Aki alibizni akar, az jelenlétiben is megoldja. A banda zöme még bejárósban is melegedni járt be.

Hát ezeknek jó az online is. Nem mindegy hol nem csinál semmit?

2021. jan. 11. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"10en lesznek a 30ból"


10-en? Mi 5-en voltunk már 2. német órán. (Tavaly, végzős osztály) S mi is csak azért voltunk, mert "Olyan rég láttuk a tanárnőt. Legalább egyet beszélgetünk." :D



De most őszintén? Te nem használnád ki ezt a lehetőséget?


Nekem pl volt olyan tantárgyam (filozófia), aminél az éves lecke tulajdonképp egy ppt. Amit a tanár leírat velünk, majd "megbeszéljük". Online oktatásban ez az óra úgy zajlott, hogy elküldte a tanár a ppt-t, majd küldött hozzá egy feladatlapot (ilyen vélemény kifejtős félét), majd pár (órai) témát, amiből egyet választottunk, s írtunk róla úgy 1-2 oldalt Word-ban. Ezt megcsináltam egy hétvége alatt. Szóval azt a tantárgyat, amiért én ültem heti egy órát az iskolában, át lehetne venni 2 hétvége alatt. De nem, fontosabb jelen lenni mindenhol...

2021. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Elég gáz, ha valaki nem bír ki 45 percet evés nélkül. Otthon is folyamatosan zabálsz?
2021. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam, sosem leszek tanár. De van 3 gyerekem, akik érdekes módon képesek voltak mindig is végigülni egy tanítási órát zabálás nélkül.

Aki normálisan tanul, annak nem kell stresszelnie azon, hogy megbuktatják-e vagy sem, mert egyértelmű, hogy nem. Téged nyilvánvalóan okkal buktattak, hiszen még írni sem tudsz helyesen. (#9)

2021. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!