Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak én tartom nem normálisnak...

Csak én tartom nem normálisnak azt, hogy egy tanár szóról szóra másoltatja le a tankönyvet a füzetbe tanulás gyanánt?

Figyelt kérdés

Valamiért ő a pánikolós tanár típus a digitális otkatásban és az a napi feladat, hogy a tankönyvet szóról szóra bemásoljuk a füzetbe. Már 2 füzet telt meg, ínhüvelygyulladásom van, naponta átlag 4-5 órát töltünk azzal, hogy 8-12 oldalt másolunk le a könyvből. Jeleztük már felé, hogy fogja vissza magát, mert ez nem okés, ráadásul lóf*szt sem tanít nekünk. Amit meg másolunk az ott van a könyvben is.


De még válaszra se méltatja, mert "olyan sok dolga van".


Többi tanár mind nyugodt, ép eszű. Tartanak órákat, lehet velük kommunikálni és a beadandókat is úgy adják, mint a normális oktatásban. Így is sokkal kevesebb időnk van élni, de hát ez van, hozzá kell szokni.


2021. jan. 15. 17:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Azzal telik a nap, hogy részt veszünk az órákon, dél körül végzünk és leülünk írni. Mintha baszki könyvet írnánk.

Legalább lenne meg a lehetőség, hogy saját jegyzetet írjunk. Úgyis a tk-ből tanulunk. Minek leírni?

2021. jan. 15. 17:43
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

"Már 2 füzet telt meg, ínhüvelygyulladásom van, naponta átlag 4-5 órát töltünk azzal, hogy 8-12 oldalt másolunk le a könyvből."


Jó, azért ennyire nem kell szenvedni meg túldramatizálni. Ettől eltekintve viszont én is abszolút hülyeségnek és időpazarlásnak tartom az ilyesmit. Még ha azt kérné, hogy jegyzeteljétek ki, arda azt mondom, hogy hasznos, de ez így szerintem is hülyeség.

2021. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mert ha leírom a lényeget az túldramatizálás? Mit írjak? Mi mást írjak?


10 oldal a tankönyvből 35-45 oldal kézírással a4-esre.

2021. jan. 15. 17:48
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem lehet az adott tanárral beszélni, akkor jelezzétek az igazgatónak. Azért a te értelmi szintedet is jelzi, hogy a gyakorin hőbörögsz, ahelyett, hogy érdemi lépéseket tennél.
2021. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Én biztosan nem csinálnám meg 😃😃
2021. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én se tartom annak.

Főleg azok után, hogy anno gimiben 4 evig hallgattam a tanarok sajnálkozását, hogy funkcionális analfabéták vagyunk...hát így...

Ha jót akarsz elolvasod a leckét 2x, és rövidebb idő alatt sokkal többre jutsz mint a kódexeléssel.

2021. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
miket ki nem találsz, balázska
2021. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6: erről beszélek. a tankönyvben le van írva. Ráadásul ezzel még tanulni sincs idő, mert írunk. És nem tanulunk közben. Hiába írok le egy verset, attól még nem tanulom meg :D
2021. jan. 15. 18:27
 9/13 A kérdező kommentje:
7: ki a franc az a balázska?
2021. jan. 15. 18:27
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

#3 Arra céloztam, hogy ez azért nem akkora fizikai munka, hogy arra kelljen fogni, hogy mennyire megnyomorít 2-3 óra körmölés és hogy bele kelljen halni és alagútszindrómát mímelni. Elég, ha azt mondod, hogy tök haszontalan időtöltés és pont. Mert az.

De ha hasznos dolgokat körmölne ennyit az ember, az egyébként egyáltalán nem lenne megterhelő, sem fölösleges.

2021. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!