Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg irigy rám?

Tényleg irigy rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban aki állandóan bele szól abba hogy mit csinálok, és hogyha valami vicceset csinálok vagy mondok amin a FIÚK nevetnek, ő ugyanazt csinálja vagy mondja, de az ő helyzetében már senki nem nevet rajta. Toribol ő a legjobb és mivel én sem vagyok rossz ezért mindig próbál nekem keresztbe tenni, pl azt mondja hogy azt az anyagot nem kell megtanulni, vagy hogy nem volt házi, de persze én ennek nem dőlök be. Figyelek órán ezért tudom mit mond a tanár. Amikor beszélgetek egy fiúval vagy éppen több fiúval, ő utána oda megy hozzájuk és olyanokat mond rólam ami nem igaz. A tanároknak is hazudozik rólam, meg azt mondja kavarom a sz@rt. Nekem ez úgy jött le mintha irigy, vagy féltékeny lenne rám. De csak a fiúknal csinálja ezt.
2021. jan. 17. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Vagy csak szimplán rosszindulatú.
2021. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!