Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem bírom a távoktatást! Más...

Nem bírom a távoktatást! Más is van így?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Bizonyára igen.


Most okosabb lettél?

2021. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Biztos van, én pl megvagyok így
2021. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 PSPETI ***** válasza:
47%
Van ilyen.
2021. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Akitakarsz ***** válasza:
60%

#1el egyetértek

Nyilván van de ezt te is tudod. Nem is értem ezt miért kell kiírni

Vagy akkor tedd hozzá hogy: Mit tudok ellene tenni, vagy hogy tudnám pótolni a kiesett tanítást

2021. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Én egyetemista vagyok és összességében nem bírom a távoktatást. Persze vannak tárgyak, amiknél kifejezetten jobb, hogy online tartják őket. Illetve nem fogok hazudni, most puskáztam életemben először, zh-nál és vizsgáknál. A jegyeimen viszont nem látszik javulás, mert a tanárok sokszor lehetetlen időkorlátokat állítanak fel, és sokkal nagyobb lett hirtelen mindenkinek az elvárása. Nekem teljesen tönkrement a hátam a folyamatos gép előtt üléstől, a szememnek se tesz jót, hogy egész nap megy a monitor. Viszont inkább a barátaim hiányoznak meg a társas kapcsolataim. Szerintem a legtöbben nem a távoktatást nem bírják, hanem a korlátozásokat.
2021. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Én nagyon élvezem a távoktatást, ez maga a mennyország. hihetetlenül boldog vagyok, hogy ilyen hidegben nem kell kitennem a lábam a lakásból
2021. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Én ki nem állhatom a távoktatást. Egyetemista vagyok, kollégiumban laktam a legjobb barátnőmmel, imádtam az egészet, felüdülés volt, hogy eljöttem otthonról. Aztán egyszercsak hazazavartak mindenkit. Most a szüleimmel élek meg a húgommal egy pici lakásban, saját szobám nincs, a tesómmal osztozom rajta, aki 12 éves, nyílván más az életritmusunk. 9-10 óra fele már villanyoltás van, hogy tudjon pihenni, viszont én egyetemistaként a beadandóim negyedével sem végzek este 9-re. Ezért a konyhában kuksolok éjszaka és ott tanulok, távol a csoporttársaimtól, a nagyvárostól, mindentől, amit szerettem az egyetemi életben. Én alig várom, hogy visszamehessünk az egyetemre, de sajnos van egy olyan megérzésem, hogy még a következő félév is online fog menni.
2021. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Én szeretem, annak ellenére hogy sok hátránya is van. Pl hogy összeomlik a rendszer vizsga közben és hasonló szépségek.

De nekem nagyon sokat számít hogy nem a lepukkant koliban kell lennem plusz, hogy egy picit szért szabadabb az időbeosztás.

2021. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Én élvezem, hogy reggel 8kor alsó gatyában beülök vizsgázni, majd vizsga leadása utána egyből látom a végeredményt.


Lényegében megspórolt nekem 2x30 perc utazást és, hogy kb 1,5-2 órával később kelhettem fel.


A vizsga nehézsége meg hasonló, mint a jelenlétiben. BME-VIKen vagyok. A tanáraink szerintem nagyon jól megalkották a vizsgákat eddig úgy hogy ne nagyon lehessen csalni.


IMÁDOM AZ ONLINE OKTATÁST!!!!

2021. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 PSPETI ***** válasza:
0%
Balázska a múlt héten még középiskolás volt, most már egyetemista, jövő héten pedig ismét a világ legrosszabb munkahelyén fog dolgozni, az alkoholista főnökkel meg az idióta kollégákkal, akik természetesen egy emberként utálják balázskát, és mindenféle visszaéléseket követnek el, amik felett főnök mindig szemet huny. Igazam van?? hm? hmmmmm? :D
2021. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!