Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kedves kis "februárigtávoktatá...

Kedves kis "februárigtávoktatáslesz"-ező madárkák! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Csökkent azon iskolák száma, ahol rendkívüli szünetet vagy digitális tanrendet kellett elrendelni, ez is azt mutatja, hogy csökkennek az esetszámok és hamarosan kezdődik a téli szünet – kezdte a tájékoztató Maruzsa Zoltán.


AZ ÁLTALÁNOS ISKOLÁK TERVEK SZERINT JANUÁR 4-ÉN, A KÖZÉPISKOLÁK 11-ÉN NYITNAK KI JELENLÉTI OKTATÁSSAL.


A középiskolákban az első hét még digitális oktatással folyik majd.


Forrás: [link]



2020. dec. 16. 12:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

"Kedves kis "februárigtávoktatáslesz"-ező madárkák!"


..és neked miért fáj az ő létezésük? :D

2020. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy “tervek szerint”, mond neked valamit?
2020. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az fertőzöttek száma megint fog nőni a karácsony+szilveszter után. Most hiába mondják meg van törvényben hogy szilveszterkor nem lehetnek bulik, úgyis lesznek házibulik, akárki akármit mond. Meg hiába lesz tegyük fel az hogy karácsonykor nem lehet rokonokat látogatni, meg este nyolckor kijárási tilalom lesz.. Ettől függetlenül a magyar ember majd megy a nagyszülőkhöz karácsonyozni délután 5re. Szóval ezzel azt akartam mondani, hogy megint meg fog ugrani a fertőzöttek száma, szóval kitudja még mi lesz. (mondom ezt úgy hogy én is inkább mennek rendesen suliba)
2020. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Én teljesen odavagyok meg vissza a kiborulástól! Hiszen itt csiripeltem számos alkalommal, hogy februárban is távoktatás lesz, szent meggyőződéssel és hittel hangoztattam, most meg ezt kell megérnem? A hitelem oda, segget csináltam a számból, az életem mostantól egy pöcegödör.
2020. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Általános iskolákban nem volt távoktatás ebben a tanévben...Csak a közép- és felsőt érintette,de nem baj. Az rendben van,hogy 4.-én nyit hisz akkor lesz vége a téli szünetnek :D

Értelmetlen egy cikk és csak találgatás az egész.

2020. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem hinnem, hogy március-április előtt kinyitnak a középiskolák.

Az egyetemeknek meg a következő félév végig távba fog kimenni.

Persze ez csak találgatás, ahogyan a cikk is.

2020. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Eddig azon vergődtél, hogy mikor lesz már végre távoktatás, meg felőled június 15-ig is lehetne. Mi ez a 180 fokos fordulat?

Rá egy órára már te is azt írod a másik provokatív kérdésed alá, hogy te halál nyugodt vagy február közepéig, mert úgysem lesz iskola:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Neked nem kellene gyógyszert szedni arra az állapotra, ami ezeket a hangulati kitöréseket és meghasadt személyiségeket okozza?

2020. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nem a Madár vagyok, kikérem magamnak.
2020. dec. 16. 14:02
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem kellett volna így fogalmazni, mert a munkaügyis provokátor a tipikus madárkázó (madárkám így, madárkám úgy). Nem biztos, hogy mindenkinek leesik, hogy őt figurázod ki. Nemcsak a stílusát, hanem az érvelési módszereit is utánozod, mikor fog egy cikket és abból kiemel két mondatot, és azon pörög. És mivel egymásnak teljesen ellentmondó állításokat is elő tud hozni, simán elhittem hogy ez megint ő. Szinte csak belőle áll ki a kategória.
2020. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy ez nem zárja ki azt, hogy "februárigtávoktatáslesz".
2020. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!