Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy fogalmazzam meg a tanárna...

Hogy fogalmazzam meg a tanárnak a levelet?

Figyelt kérdés
Nem írta be a jegyemet, és ez ügyben írnék neki e-mailt. A baj csak az, hogy ez már egyszer megtörtént, akkor írtam egy tök udvarias levelet (nem volt benne sürgetés vagy szemrehányás), de mégis úgy tűnt a válaszából, hogy tele a hócipője, persze végül beírta a jegyet. Most másodszorra még nehezebb lesz: kezdjem mentegetőzéssel, hogy "elnézést, hogy megint ilyen ügyben írok"? Vagy hogy fogalmazzam meg udvariasan?

2021. jan. 19. 11:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Na és tizes, ha egyetemen tanítasz akkor most mikor fogsz vizsgáztatni?
2021. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11, nem ertem a kerdesed. Mire vagy kivancsi pontosan? A vizsgaidoszak meg februar elso heteig eltart, hetente szobeliztetek, es nehany kurzusomon meg beadandokat ertekelek.

Ha masra vagy kivancsi, legyszi fogalmazd meg konkretan :)

10-es voltam

2021. jan. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12, szóbeliztetsz? Na, aztán zsebkendő van az asztalon? Vagy nálad aztán egy diák se fakad sírva?
2021. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#13

Hogy jutottunk el ehhez a kerdesig? Vagy mi volt a gond a valaszommal, hoigy idaig jutottunk el? Nem ertem a logikat, a provokalasnak hato mondatokat.

Online vizsgaztatas soran virtualis papirzsepit keszitek ki, es ha a hallgato sir, egyutt sirok vele :D

Komolyra forditva, nem azok koze tartozok, aki gyilkolja a hallgatokat. Mondok egy peldat: mind online zarovizsgan, mind normal vizsganal talalkoztam technikai problemaval. A hallgato mikrofonja nem mukodott. Felhivtam oket, es kamera mellett telefonon folytattuk a vizsgat. Mas oktato ilyen esetben megbuktatja a hallgatot. Ja, es az egyik erintett hallgatorol tudtam, hogy panikbeteg, igy azert is szurkoltam, hogy ez a technikai problema nehogy rohamot valtson ki nala, es rendben le tudjon vizsgazni. Nem kerek bocsanatot azert, mert rendes oktato vagyok :)

Elegendo valasz? Vagy szeretnel meg valamit tudni? Varom privatban, mert ez mar nem tartozik a kerdezo kerdesehez. Koszi.

2021. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. jan. 20. 22:01
 16/20 anonim ***** válasza:

13 voltam, oké kedves tanarka, tetszik a stílusod. Majd remélem a tanárkám leszel egyszer! Ezt komolyan írom, mókás vagy.

Szép napot kívánok Neked tanárka.


Remélem nem baj, hogy letegeztelek.

2021. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én is panik beteg vagyok amúgy, szerencsére jó ideje nem volt rohamom. Te mit csibálsz, ha a diákod panikbeteg és ott vagy vele?
2021. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tudod ha rphama van. Én nem szeretem ha bamulnak tétlenül, de az jól esik, ha segítenek.
2021. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja és a nevem z betűvel kezdődik kitalálod mi a nevem?
2021. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kár, hogy tanár létükre nem válaszolnak egyesek.
2021. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!