Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy fogalmazzam meg a kollégá...

Hogy fogalmazzam meg a kollégámnak, hogy miért ne mondjon nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés
Folyamatosan nyomul rám, egyébként nics vele bajom, mint emberrel, elvagyok vele, mint munkatárs, de mondtam is neki, hogy soha nem lesz semmi köztünk, mert én nem akarom. Ennek ellenére ilyeneket mond hogy jó a sxggem, meg egyszer úgyis leteper. Tudom, vagyis remélem, hogy amúgy megértette, hogy ez nálam nem pálya, csak jár a szája, de nem tudom vele megértetni, hogy ez nekem valahol megalázó, ha ilyeneket mond, és ölelget. Nem tudom megfogalmazni, hogy értse is, és ne legyen bántó. (tehát nem akarom elküldeni a búsba...)
2019. szept. 26. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Jaj nehogy már még te védd a kis lelkecskéjét, finomkodjál neki...

Ő sem finomkodik akkor te miért tennéd? Ő is bunkó akkor te miért ne lehetnél az?

Szerintem még élvezed is a helyzetet különben már szólnál neki, nem itt írogatnál kérdést... Itt csak dicsekedni akarsz, hogy jó nő vagy.

2019. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Csak annyit mondj neki, hogy legyen kedves befejezni a zaklatást, különben jelenteni fogod.

Ha ez után is zaklat, akkor menj a hr-re és tegyél panaszt vagy jelezd a felettesednek.

2019. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod elküldeni a búsba? Nem bántja az önérzetedet, amikor a seggedről meg a megba... leteperésedről beszél? Nem érzed olyankor megalázottnak magad? Ha igen, akkor ne finomkodj, már csak azért se mert az ilyen parasztok a finom elutasítást magakelletésnek, játéknak veszik. Egyszer beszorít egy sarokba és feldugja neked három ujját, mert hát már hónapok óta évődsz vele, ezt akarod? Ha nem, akkor gyorsan állítsd le! Szólj a főnöködnek is, és több ember füle hallatára oszd ki durván, legyenek tanúk, különben tényleg soha nem szabadulsz tőle. Vigyázz, az ilyesmi nem játék.
2019. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell finomkodnod, pont ezért teszi meg.

Meg kell mondani, hogy egy ujjal sem nyúlhat hozzád, és a megjegyzéseit sem akarod hallani még egyszer! Ez szexuális zaklatás, simán fel lehet érte jelenteni.

2019. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőm megfogta a kolléga tökét jó keményen és azt mondta, hogy majd jöjjön vissza ha tud is produkálni valamit (nem ezekkel a szavakkal). Többé nem volt ilyen probléma. Vagy csak mondd meg neki, hogy dugjon egy zoknicsomót a nadrágjába, mert amit látsz az nagyon nem sok. Mások előtt, lehetőleg. az ilyenek csak hasonlókból értenek. Hozzátenném: pasi vagyok.
2019. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ügyem, az egyikrõl meséltem a fõnökömnek, át is helyezték másik szobába.A másik viszont nõs ember volt,amikor többször mondtam neki, nem szeretem,hogy ölelget, nem értett a szóból,jó kimartam a kezefejét(még neki állt feljebb).Többet nem nyult hozzám.Vagy ha többen is próbálkoztak, kijelentettem,hogy meg fogom mondani a fõnöknek.
2019. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy álljon be a sorba, majd szólsz, ha akarsz tőle valamit.
2019. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Ez munkahely, de disco."
2019. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!