Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megbuktatott a matek tanár,...

Megbuktatott a matek tanár, mit tegyek?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve egész végig hajtottam a kettesért, folyamatosan tanultam azzal mentek el a delutánaim, jártam matekhoz és korrepetálásra.. de semmi.. kétszer feleltem hibátlanul és azt mondta jó volt de beir egy biztató kettest mert előtte nem tudtam.. annyira sírhatnekom van mindig, kérlek valaki írjon ide valami biztatást mert senki sem teszi és ha esetleg történt veletek hasonló hogyan javítottatok ki?
2021. jan. 25. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ihhhhh :/ Sajnállak..

Hanyadikos vagy?


Figyelj, megtörtént, nem tudsz rajta változtatni. Én sem vagyok jó matekos, pont most írtam egy 1-es TZ-t, pedig azelőtt azért nem írtam 3-asnál rosszabbat :s Meh..


Na, szóval! Ne csüggedj, ne légy szomorú. Második félévben kijavítod legalább 3-asra. Ez szívás, de előfordul! Ajánlom hogy járj külön matektanárhoz, nagyon sokat tud segíteni! Egyik barátomat is simán felhúzta a matektanárja 4-esre, úgy hogy addig nagyon rossz volt matekból.


No problemo, nem dőlt össze a világ😉

2021. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felevi egyes? Kit erdekel ... ev vegere hozd fel magad!
2021. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Tanar tanit, a diak megtanulja ... ha a diak nem tudja, rosszul tanit a tanar :)
2021. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Ragaszd fel a tanar fenykepet es habszivacsra, tedd ki a szobad falara es dobald tele darts-al :)))


Olyan helyre is rakhatod, hogy a digitalis oran a hatad mogott latszodjon :DDD

2021. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi én is majdnem minden évben megbuktam, pótvizsgán mentem át, aztán még is van érettségim. :D
2021. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

" jó volt de beir egy biztató kettest mert előtte nem tudtam"

.

Azért, hogy 2. félévben végig hajts rá, hogy megkapd év végén a biztos kettest, akár 3-as is.

2021. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Eső után köpönyeg.

Legközelebb tanulni fogsz.

2021. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ember ha nem olvasod el a kérdést miért válaszolsz? Tanultam egész félévben keményen de nem tehetek róla hogy a tanár egyszer magyaráz el egy anyagot aztán egy hétre rá doga.. plusz nekem kiskorom óta problémáim vannak a matekkal és most lehet mondani hogy jajj biztos a nem a tanar a hibás de egy 12 létszámból fele megbukik az az a csoportból hatan. A többi emberke meg 4-5 rol lett 2 vagy hármas
2021. jan. 25. 19:47
 9/12 anonim válasza:
100%
Hello! Érdekelne a storynak a vége, már ha szabad iránta érdeklődnöm. Sikerült kijavítani az év végére az egyest? Ha sikerült, akkor szívből gratulálok, ügyes vagy😊😇
2022. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm! Jól esik ! :)

igen igen, sikerült és most vagyok utolsó éven, szerencsére a kemény munkának köszönhetően egyre több jó jegyet írtam és felhoztam szépen magam. Rengeteg gyakorlás mellett elengedtem a szigorú tanárnő beszólásait, meg a mindenféle megjegyzést és csak magamra koncentráltam és sikerült bizonyítani, hogy megtudom csinálni ^^

2022. dec. 5. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!