Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hol, milyen szervnek tudom...

Hol, milyen szervnek tudom jelenteni azt, ha a tanár a gyerekkel találkozót erőltet járványidőszakban?

Figyelt kérdés
Feleltetni akar és dolgozatot íratni. Lányomat megfenyegette, hogy ha nem jelenik meg, ezek után minden alkalommal egyest kap. Értem, hogy a puskázásra minden lehetőség adott otthoni körülmények között, viszont nem akarjuk csak ezért kockáztatni, hogy elkapjon valamit főleg, hogy egyik nagyszülő is velünk él. Csak facebookon értem el a tanárt személyes üzenetben, de nem enged. Hová lehet ilyenkor fordulni?

2021. febr. 11. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Igazgatóhoz.
2021. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Először az igazgatónak, utána az iskola fenntartójának, és ha még mindig nem oldódott meg a probléma, akkor Nyunyóka néninek kell jelezned.
2021. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Elsőkörben az osztályfőnökhöz, majd ha az nem vezet sehova akkor igazgató, utána iskola fenntartó.

Egyébként a gyerek barátokkal nem szokott találkozni? Vagy szülők, ti nem jártok el dolgozni, boltba? Vagy a gyerek nem megy veletek? Nem kötekedésből, de azért hogy bemenjen egy terembe, ahol egyedül van a tanárral, és maszk van rajta... Nos úgy elég kicsi az esélye bárminek is.

2021. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem arra van a karantén, hogy meg lehessen szegni ilyen-olyan, csak 5 percre futtottam vele össze típusú találkozásokkal, mert így pont adtunk a sz*rnak egy pofont. Elég szomorú, hogy ennyire szűklátókörűek vagytok. Nem arról van szó, hogy többé ne járjon iskolába a gyerek meg ellógja a tanulást (házit készít és tanul szorgalmasan), hanem ha már itt van a vakcina is a kanyarban, legyen már annyi tolerancia benne, hogy erre a max. pár hónapra még eltekint a feleléstől vagy nem tudom. Nálunk mindenki itthon van, ő is.

Egyébként nem arra gondoltam, hogy igazgató, hanem HIVATALOS SZERV, kiemeltem. Úgy látszik nektek kéne egy iskola.

2021. febr. 11. 15:28
 5/9 Micimacko67 ***** válasza:
72%

Kérdező, igazolt fertőzöttek vagytok?

Ha nem, akkor ki és miért rendelt el nálatok karantént?

Boltba ki jár közületek?

2021. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Alapvetően nincs karantén. Azért ezt tudjuk már. Egy esetben van, amennyiben fertőzöttek vagytok, vagy 1 személy a családban fertőzött.


Az hogy nincs iskolába járás, az nem egyenlő a karanténnal. Jelen esetben nem mi vagyunk a szűk látókörűek.


Egyébként értjük amit mondasz, de neked azt kell megérteni, hogy jársz dolgozni, jársz boltba. Ebben az esetben ugyanúgy elkaphatod te is és bárki másnak is átadhatod a családban.


Továbbá azért annyit szeretnék elmondani, hogy nem egy gyilkos és minden vagy legtöbb esetben halálos kimenetelű vírusról van szó. A rémhíreket természetesen elolvasod, meghallgatod kedves kérdező, de abba józan paraszti logikával nem gondolsz bele, hogy mások is elkapják, és a fertőzöttrk számának töredéke kerül kórházba és annak is a töredéke halálos végződésű.

2021. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Örülj, hogy a tanár foglalkozni akar a gyerekkel! A tanulás elsősorban a gyerek érdeke. A médiából csak a hülyeséget tanulja. Beadják neki a halálos vakcinát azt ki lesztek segítve.
2021. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Pont ma mondták be, hogy kapnak papírt a beoltottak ingyen, de akik már átestek rajta pénzért tudják majd megvenni az igazolást. Na azért ez elég sokat elmondd...

Továbbá azt is hivatalosan közölték hogy nem lesz dátum az oltási igazoláson, mert nem tudják meddig jó a vakcina hatása.


Én továbbra is azt mondom amit eddig. Teljesen mindegy milyen vírusról van szó. Az oltás nem véletlenül 10 év tesztelése.

2021. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tanár behívhatja a diákokat korlátozott létszámban.
2021. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!