Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolai tanárok! Tanár...

Középiskolai tanárok! Tanár diák viszonyról vélemény?

Figyelt kérdés

Ha volt ilyenbe részetek akkor vélemény,vagy igazából csak tapasztalat mi tud ebből ki jönni?

Tanárok hogy üzennek a diákoknak ha tetszik nektek vagy ilyenek?



2021. febr. 1. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Neked ez a fétised vagy mi?
2021. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Volt ezzel rengeteg tapasztalatom...

Beültem az órára, a tanár leadta az anyagot. Sőt, még a dolgozatomat is kijavította 😍

2021. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Álmodozz csak, Marcika!
2021. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Az inkompetencia egyik legjobb mutatója.
2021. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre vered?
2021. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyenben tapasztalatom és nem üzennek a diákok. A mi sulink normális. :)
2021. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 valaki : ***** válasza:

Fujfujj neem

Én nemrég kezdtem a pályát, a fiúkat úgy nézem, hogy jóképű gyerek. Meg is mondom nekik, hogy te egy jóképű fiatal fiú vagy, szóval ne csináld ezt meg ezt a dolgot, mert elriasztod a lányokat

Egyetlen egyszer volt olyan, hogy egy fiút nem mint gyereket néztem meg, de én akkor csináltam az első rövid gyakorlatomat, én voltam 23, ő meg 18 évesen kezdte a technikuomot, ő volt 21

De azonkívül hogy megállapítottam szigorúan magamban, hogy jó pasi, ennyi. Utána hogy érettségizett, Meg keresett, de így sem.

Valahogy egy egészséges tanárban szerintem mindig ott van a felnőtt-gyerek felosztás, bennem még anyukás érzések is, meg a többi női tanárban is, de férfiaknak is ott kéne hogy legyen a gyerek vészcsengő

Szóval beteg minden ilyen kapcsolat

dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!