Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az egyetem kinyithat,...

Ha az egyetem kinyithat, akkor a középiskolák is?

Figyelt kérdés

Unokatesóm egyetemre jár, és ők kaptak üzenetet arról, hogy márciusban kinyitnak. Akkor van esély hogy középiskolák is nyithatnak?

(Tudom hogy most van ez a 3. hullám, de örökre nem húzhatják ezt.)


2021. febr. 19. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok szakértő, de nekünk egyetemen már akkor online volt, amikor a középiskolákban még jelenléti volt. Ezek alapján, akkor nyitásánál is előbb a középiskolák nyitnak szerintem. De nem tudom. Passz, nálunk még nem volt szó ilyenről, hogy márciusban visszamennénk.
2021. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is a középiskolák nyitnak előbb.

Amúgy melyik egyetem? A nyitás kormánydöntés lesz (igaz, a rektorok felmentést kérhetnek a lezárás alól).

2021. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Hát én is egyetemre járok, de én még nem hallottam ilyenről, hogy márciusba lehetne menni, olyan szóbeszédet hallottam, hogy áprilisban tán van rá ESÉLY, de ez sem biztos.
2021. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

és ők kaptak üzenetet arról, "


kérném azt az üzenetet befotózni az utolsó betűig ide.

kíváncsi vagyok.

sztem kamu ahogy van, mert ilyet egy egyetem sem ígérhet lévén ha állam bácsi online-t rendel el, akkor ott vége az egyetem hatáskörének

2021. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!