Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért keres egy iskola tanárt...

Miért keres egy iskola tanárt csak az érettségire ha van tanára (elvileg)?

Figyelt kérdés

Van egy tanár aki adott tárgyat oktat, itt van, dolgozik, nem kíván elmenni.

És az iskola mégis új tanárt keres az ő tárgyához, de csak az érettségire. Nem oktatni, nem dolgozni kell, csak az érettségire.

De miért kell új tanár, ha már most is van, és elmenni nem akar?

Igazak lennének a mendemondák hogy nincs is papírja ahhoz amit tanít és ez a mindennapi oktatás szintjén még elmegy de az érettségit már nme merik vele bevállalni?


2021. febr. 24. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Inkább lehet morális összetűzés, az nem vizsgáztathatja az összes gyereket, akinek nézeteltérései vannak, hozzánk is másik suliból jöttet át érettségire.
2021. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"az nem vizsgáztathatja az összes gyereket, akinek nézeteltérései vannak, "


MICSODA... hát akkor a matektanár senkit se vizsgáztathatna mert mindenki mint a szart utálja.

meg eleve ez szempont hogy "nézeteltérés"? Hát már bocs, de kit érdekel kinek milyen nézeteltérése van, ez munkahelye a tanárnak és nem egy kocsma, hogy a józsival nem ülök le inni.

Neki ez a dolga.


Szerintem az van amit a háttérben mondanak hogy nincs is neki végzettsége és nem merik egy érettségin ezt bevállalni.

2021. febr. 24. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet összetűzés van közte és a vezetőség között..gondolom, mivel te még egy taknyos sulis vagy, nem igen értheted hogy működik egy melóhely..
2021. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"mivel te még egy taknyos sulis vagy, nem igen értheted hogy működik egy melóhely.."


Hogy a kérdező mi azt nem tudom, de én meg egy gyakorló tanár vagyok és erősen sejtem mi lehet a dolog mögött. Nálunk is van /volt ilyen szitu.

Semmiféle összetűzés nincs, hanem vszínű a tanár papíron leigazolható végzettsége (annak hiánya ) az ok.

2021. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványi iskolában már csak így megy. Az érettségiztetésért járó pénzt másnak akarják odaadni. :)
2021. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Csak egyetemi diplomával lehet érettségiztetni, tanítani viszont főiskolaival is. Lehet, hogy ez az ok, de lehet az is, amit mások írnak.
2021. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!