Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell kiíratkozni...

Hogyan kell kiíratkozni érettségiről?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete már nem járok suliba,mert dolgozom, ma fogok bemenni a suliba csak nem tudom hogy működik ez, valaki elmagyarázná?

2018. jún. 7. 06:15
1 2
 1/11 Todboy ***** válasza:
76%
Ha nem mész be szóbelizni automatikusan megbuksz, szóval nem kell kiiratkozni. A titkárságon általában mindenről fel tudnak világosítani.
2018. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Vagy beszélsz az osztályfőnököddel hogy ki akarsz iratkozni, és mondja hogy mi a következő lépés, vagy ha őt meg akarod kerülni akkor egyenesen mész a suli titkárságára és mondod nekik hogy ki akarsz iratkozni.

(nem tartozik a kérdéshez de szerintem hibát követsz el, manapság már szinte alap az érettségi)

2018. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, hogy miért akarsz "kiíratkozni érettségiről? Ha úgy gondolod, hogy nem teszed le az érettségit, akkor a legmagasabb iskolai végzettséged 4 gimnázium lesz és nem érettségi. De ha bemész a suliba, úgyis elmagyarázzák, mik a lehetőségeid a későbbiekben.

Sajnálom, hogy így döntöttél, érettségi nélkül a további tanulásod, boldogulásod sem megoldott.

2018. jún. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Minek tanultál eddig hogy ha érettségizni nem mész?
2018. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Úgy tudom, az írásbeli érettségik már bőven lementek (magyar, matek, írásbeli idegen nyelvek - nos, ezek mindenképpen "megvoltak", vagyis már megrendezték ezeket a vizsgákat, "lementek"). A magyar és a matematika kötelező érettségi tantárgyak, szóval ezekből mindenképpen automatikusan 1-es lett a vizsgád, ami nyilván egyet jelent azzal, hogy megbuktál. Vagyis én nem csinálnék semmit,csak bemennék és közölném velük a tényt, hogy ne várjanak az eljövendő szóbelikre sem, mert felesleges, mivel nem mész.


Az, hogy mik a terveid, az nekik nyilván mindegy, de tény, hogy érettségi nélkül nem sok esélyed van sehol... kivéve szalagnál... meg ilyen helyeken...

2018. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj be, ne hogy kiiratkozz már. Később megbánod.
2018. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de szerintem a kérdező nem konkrétan az érettségire gondol, hanem a képzésre és onnan akar kiiratkozni.
2018. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bemesz elmondod mit akarsz alairod a papírokat es kész. De ha érettségi vizsgara kéne menned akkor oda elég ha nem mesz be ott nem kell kiiratkozni es majd kapsz egy papírt levélben hogy megbuktal. Csak akkor kell kiiratkozni ha meg nem jutottál el az érettségire.
2018. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Már megoldottam köszönöm, dolgozok a szakmámban (kőműves és hidegburkoló) 8órában 10ezer forintért

Azért nem iratkoztam ki mert nem voltam 18

2018. jún. 7. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De most már úgy van hogy csak 16 éves korig vagy tanköteles szóval nyugodtan ki iratkozhatal volna. De vegulis mar mindegy. Van egy jo szakmád bírsz dolgozni ebben az esetben nem létfontosságú az érettségi.
2018. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!