Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az extrovertáltaknak olyan...

Az extrovertáltaknak olyan szar most a távoktatás mint az introvertáltaknak a jelenléti?

Figyelt kérdés
2021. febr. 24. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen, de a távoktatás nem fog örökké tartani szóval hosszab távon az introvertáltak szenvednek többet. Főleg, mivel ők míg izgulhatnak is amiatt, hogy mi lesz ha megint megnyitnak a sulik...
2021. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

" de a távoktatás nem fog örökké tartani"


ez igaz, de májusig minimum. én most vagyok végzős szóval a sok idióta barmot nem fogom többé látni.

2021. febr. 24. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Szarok én rá hogy milyen oktatás van.
2021. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Az extrovertált most is azzal találkozik, akivel akar, az introvertált pedig be van kényszerítve a közösségbe jelenléti oktatás esetén.
2021. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Introvertaltkent rohadtul nem elvezem a jelenlegi helyzetet. Az introvertalt ember is tarsas leny, csak nem olyan mertekben.
2021. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Introvertált vagyok és már nagyon várom, hogy visszatérjünk a jelenléti oktatáshoz. Egyáltalán nem élvezem a jelenlegi helyzetet.
2021. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem olyan rossz. Ők csak a suli időben nincsenek egy helyiségben. Az introvertáltak még így is hallgathatják a sok üres beszédet.
2021. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Ambivertáltként nekem ez elég szar.

Míg suliban voltam, ilyen 1-2 emberrel voltunk barátok, néhánnyal csak sokat beszéltem, meg kb úgy mindenkivel eldumálgattam, aki mellém csapódott. A baj ezzel az, hogy nem alakultak ki túl mély kapcsolataim, rászállni arra az 1-2 emberre meg nem túl egészséges, úgyhogy nagyon sokat vagyok egyedül.

Hiába járok be a városba heti 2*, meg megyek el itthonról hétvégén, mégis hiányzik az, hogy egy nagyobb közösség legyen körülöttem és élőben is beszélhessek a legjobb barátommal, és megölelhessem.

2021. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
8: én is ambivertált vagyok és teljesen ugyanezt érzem...az osztály nagy részével jóban vagyok, de ezek inkább felszínes kapcsolatok, így most egyedül maradtam.
2021. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!