Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi előtt szerintetek...

Érettségi előtt szerintetek visszamegyünk még?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 23:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Én azt akarom hogy igen, mielőtt lelustáz mindenki :D Nullalához közelít a szociális életem)
2021. márc. 1. 23:26
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez attól függ, hogy ezzel az oltás dologgal mennyit és mit akarnak tökölni.


Bár szerintem a végzősöknek elég nagy esélyük van arra, hogy digitális oktatásból fognak neki vágni az érettséginek. A többi évfolyam azért szerintem 1 hónapra még visszamegy.


De könnyen elképzelhető, hogy egy szűk 3 hétre még a végzősök is.

2021. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából ha a veszélyeztetett korosztály be lesz oltva, nem tudom mit kell tökölni a nyitással. Nem csak iskolákra értem, de sok embert ez jobban megvisel, mint maga a covid.
2021. márc. 1. 23:31
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 Megértelek. Én is végzős vagyok és sajnálom, hogy így adódott a helyzet.

De sajnos most épp azon sumákolnak ezek az istenbarmai, hogy még az általános iskolákat is online térbe helyezik át. Sajnos a fejlődést én visszafele látom.


Azért szorítok, hogy még visszamenjünk.

Sok sikert az érettségihez! :)

2021. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is. 😄 Az biztos, ha lesz szóbeli az nagy szívás lesz így nekem.
2021. márc. 1. 23:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Köszi :)


Hát igen, a szóbeli elég nagy szívás. Plusz 160 tételt jelent. (az emelt miatt)

2021. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem megyünk már vissza.

Ebben a tanévben már csak digitális oktatás lesz

2021. márc. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
ebben a tanévben már tuti nem megyünk vissza, de én még a szeptemberben sem lennék biztos.
2021. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha egykét görény nem kavar be akkor lehet......
2021. márc. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk mostmár szerintem mindegy. Amikor én voltam végzős, az utolsó 2 hónapban kb semmi értelmeset nem csináltunk, a többség gyakorolt otthon/magántanárnál az érettségire, és reménykedett...


De az órákon már csak a baromkodás ment. Törin zanza.tv-t nézett az osztály egyik fele, míg a másik meg telefonozott, németen franc se figyelt, angolon próbálták a maximumot kihozni, matekon próbálták menteni a menthetőt, de áprilisban már ott is csak a hülyülés ment, a magyar óra sohasem ért sokat, a többi, nem érettségi tárgyat pedig mindenki magasról le...-ta.


Számomra az a két-három hónap volt a gimi legkevésbé hatékonyabb, leghaszontalanabb hónapja. Többnyire már otthon tanult mindenki, tök felesleges volt bemenni.

2021. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!