Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok a végzősök, akik a...

Azok a végzősök, akik a vírusveszélyre hivatkozva akarnak lógni a heti 1 órás jelenléti konzultációról, miért nem félnek a vírustól, amikor bulikázásról van szó? olyankor elfelejtik, hogy a legutóbb még féltek tőle? szenilisek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Ezek nem ugyanazok a végzősök.


Vannak olyan diákok, akik vagy maguk krónikus betegek, vagy a családjukban van, vagy egyszerűen nem szeretnének maradványtüneteket megkockáztatni. Ők nem járnak bulizni se most, de nyilván konzultációra se szeretnének.


Aztán vannak olyan diákok, akiket nem érdekel az egész, esetleg örülnek a "szünetnek". Nem olyan fontos a számukra, hogy ne fertőződjenek meg. Ők buliznak, amíg van rá lehetőségük.


A lényeg hogy a diákok nem alkotnak egységes csoportot, van köztük aki így gondolkozik, van aki úgy.

2021. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"zek nem ugyanazok a végzősök"

de, UGYANAZOK. én most konkrétan a saját osztályomra gondoltam. a pénteki konzultáción hárman voltunk, most meg látom a f@búkon, hogy hat díszpéldány, akik közül egy sem volt bent az iskolában, egy helyen bulizott tegnap. egy nappal korábban ezek a messenger csoportban olyanokkal magyarázkodtak, hogy asztmások meg féltik a nagyanyjukat, ezért nem mertek bemenni. gyűlölöm az ilyeneket.

2021. márc. 7. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Tavaly érettségi előtt ment a hiszti itt gyakorin, hogy ne legyen szóbeli, mert ott tuti megfertőződnek. Aztán azért bulizni nem féltek. Nekem is gyomorforgató ez. Mind csak lógni akar. Nyugi meglesz az eredménye.


Ne foglalkozz velük!

2021. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

én nov 11. óta a lábam be nem tettem az iskolába ellenben több buliban voltam.

és semmi összefüggés nincs eközött meg a tanulmányi eredményem közt


na? én hogy illek a képletbe?

2021. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"és semmi összefüggés nincs eközött meg a tanulmányi eredményem közt"

ki beszél itt tanulmányi eredményről? hm? madár.

2021. márc. 7. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Van aki buliba járás közben is képes tartani a 4-es 5-ös átlagot jelenléti oktatás alatt is..tehát összefügggés nincs.
2021. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem a tanulmányi àtlag miatt írta ki a kérdést. De látszik, hogy nem jártok suliba, mert egy mondat értelmezése sem megy...
2021. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

most az a tanuló aki tartja a jó eredményét úgy is, hogy még arra a heti 1-1 alkalomra se megy be (mert ellógja..) az MINEK IS MENNE BE??


MINEK? Hiszen ott a bizonyíték hogy hozza az ötöst bemenetel nélkül is-hát akkor minek is menne be?

2021. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"MINEK? Hiszen ott a bizonyíték hogy hozza az ötöst bemenetel nélkül is-h"


hahahaHAHHAHAHAHhHA!


távoktatásban bárki lehet kitűnő, aki tudja használni a google-t. madár.

2021. márc. 7. 19:20
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

9


Nekem volt több osztálytársam is (2018-ban végeztünk..számolt ki milyen oktatás volt akkor) akik egyszerre voltak partiarcok és kitűnő tanulók.

2021. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!