Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most hogy a harmadik hullám...

Most hogy a harmadik hullám felfutóban van, az antiszociálisok fellélegezhetnek hogy még mindig nincs esély a jelenlétire?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Mert dolgozni lehet senki se akar.....
2021. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is zárkózott életet éltem :D (miután befejeztem a sulit,mert az időben mindenhova jártam,sok barátom volt stb).


Szóval engem annyira nem ütött meg ez az egész, viszont ez sajnos nem ilyen egyszerű. Nem csak arról van szó, hogy valaki antiszoc vagy sem...ennek a k..a vírus helyzetnek már rég le kellett volna csengenie.

2021. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 3.hullàm.
2021. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Én is antiszoc vagyok, de nagyon hiányzik már a jelenléti. Meg úgy az egész régi élet.
2021. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyeld le a békát, öcskös!
2021. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Antiszociális az szociopata, aki agresszív, nagyszájú, verekedős.


Aszociális a szó, amit keresel. Én aszociális vagyok. A lényeg, hogy én itthon legyek, hogy mások hol vannak, azt lekakilom. Nem tudom, szerinted annak, aki nem megy helyekre, miért számítana, hogy más is otthon legyen?

2021. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!