Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolai bullying-nak lehet...

Az iskolai bullying-nak lehet jó oldala is?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy jó a bullying, de ha megtanulod kezelni (lepattog rólad, vagy megvéded magad) akkor később jobban helyt lehet állni a felnőtt életben is.

2021. márc. 12. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha lepattog rólad vagy megvéded magad, nem fognak zaklatni. Ilyen egyszerű.
2021. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem igaz, hogy a bántalmak megedzenek. Csak egyre inkább elkoptatják a pszichét, lassan, de biztosan tönkretesznek. Közben a stressz miatt az ereid is tönkremennek, szívbeteg leszel, agyvérzést, trombózist kaphatsz. A lelkierőd meg egyre fogy. Egyszer csak pszichiáterre fogsz szorulni, évtizedek múlva is lehet, de hogy ettől beteg leszel, az 100%.
2021. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen embertől sem hallottam még, hogy bármi jó hatása lett volna. Hülyeségnek tartom, ennyi erővel annak is pozitív hatása van, ha mindennap laposra vernek. Elvégre előbb-utóbb megtanulsz visszaütni vagy épp megedződik a tested...
2021. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak a Shameless-ből hallottam pozitív oldaláról. Van benne valami, csak aztán a fene se tudja hogy ez tényleg így működik-e.

https://www.youtube.com/watch?v=E0nmqD9MyoU

2021. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nincs jó hatása.
2021. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Jó nagy hülyeséget találtál ki
2021. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet jó oldala. Eleve akiről lepattog, az nem áldozat, azt nem lehet szívatni. Nekem középiskola után 6 évembe telt, hogy egyáltalán merjek megszólalni nyílvánosan, ha kettőnél többen voltak jelen. Senkinek sem kívánom azt a pár év poklot. Most már felnőttem, már megtanultam kiállni magamért, de ez egyáltlán nem a bullying hozadéka.
2021. márc. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#2 Ez attól függ, hogy állsz hozzá.
2021. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

"Edzettebb" leszel, saját tapasztalatból.

Nekem segített, mert ki tudok állni az érdekeim mellett. Könnyebben érvényesülök.

2021. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék azokra a barom szülőkre, akik elnézik, hogy évekig bántják a gyereküket...
2022. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!