Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy dolgozzam fel a tanárom...

Hogy dolgozzam fel a tanárom halálát?

Figyelt kérdés
Ma délután hunyt el koronavírusba :( Egyik kedvenc tanárom volt. Vicces is volt és sokat beszéltem vele. Még mindig levagyok sokkolva☹😖
2021. márc. 16. 19:11
 1/5 WorldOfWarcraftAtti ***** válasza:
100%
2021. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket!
2021. márc. 16. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény. Nagyon sajnálom!
2021. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd részvétem.

Nem kell tűnődnöd azon, hogyan gyászold meg... egyszerűen csak érezd át azt, amit érzel. És gondolj vissza mennyi mindenért adhatsz neki hálát!

2021. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd együttérzésemet! A halál eléggé fura köntösökben érinti meg az embereket. Pl. van egy olyan mondásom, mely szerint "Egy ember értékére akkor döbbenünk rá, amikor már nincs alkalmunk arra, hogy ezt elmondhassuk neki!" De a szürke, felgyorsult hétköznapokban semmibe elveszett emberek halálhíre is megérint sokszor embereket, - utólag tűnődnek el azon, hogy mennyire értékes ember volt, aki elhunyt. Nekem egy távoli kolléganőm hunyt el a vírus következményeként a napokban. Évek óta nem láttam,de mégis kicsordult a könny a szememből, - pedig nem kötöttek hozzá érzelmi vagy szexuális szálak. Egyszerűen őszinte sajnálatot éreztem iránta, - miután megtudtam, hogy elhunyt.
2021. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!