Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Irasbeli erettsegire illetlens...

Irasbeli erettsegire illetlenseg ilyenbe menni?

Figyelt kérdés
Lany vagyok, es feher ing, fekete szoknya, iskola "sal/nyakkendo" lesz rajtam, de semmi ilyen elegans cipom nincs. Mindig ilyenkor (tiszta) feher vans vagy converse van rajtam. Erettsegire ez megfelelo vagy nagyon muszaj venni elegans cipot? En nem nagyon szeretnem, nem hinnem hogy felvennem azutan barmikor is.
2021. márc. 18. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem lesz ráírva a lapra, hogy milyen cipőben voltál.
2021. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond. Talán inkább vans, de amelyik neked jobb.
2021. márc. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sokan mennek így.
2021. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem gáz. Ha már így kicsesztek velünk, hogy az egész, legfontosabb tanévünket kukába rakták akkor már ennyi kijár, hogy abba mehessünk amibe akarunk, hogy az isten ne bssza meg kezit csókolom.


Mostanában a pizsama szokott lenni az alap iskolai szett, szóval ha van rajtad egy póló meg farmer az már speciális megjelenésnek mondható. Egy szavuk nem lehet.

2021. márc. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly leginkább sportcipőben mentünk. (Bár nem szoknyával)
2021. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Mi 2018-ban szintén sportcipőben mentünk, nincs ezzel semmi baj, csak ne valami feltűnő színűbe menj.

Viszont a 4-es valászadó kicsit túl sokat gondol magáról. Nem a tanárokat kellene "büntetni" meg szidni a covid miatt...

2021. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kidobni nem fognak emiatt az érettségiről, sőt, a javítótanár sem fogja megtudni. Tanár vagyok amúgy. A mi iskolánkban nagyon szigorúan veszik, hogy a diákok kiöltözzenek a vizsgákra, az írásbelire is. Amikor én voltam diák, nekünk direkt mondták, hogy csak a szóbelire öltözzünk ki, az írásbelire olyan ruhában menjünk, ami a legkényelmesebb nekünk. Nekem ez utóbbi felfogás a szimpatikusabb, hiszen egy hosszas, írásbeli beszámolóról van szó, fontos, hogy a diák komfortosan érezze magát. Szerintem menj nyugodtan kényelmes cipőben, jó eséllyel észre sem fogják venni. Majd a maszkot nézik, hogy az van-e rajtad.
2021. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, ezt a feszengjél alkalmi cipőben-hisztit.


Én sosem vettem fel, nem érdekelt túlzottan. Volt egy s.kék balerinám, meg egy vékonypántos, lapos szandálom, aztán csá.

Télen meg a csizmámban mentem vizsgázni is (hó, latyak, mínuszok).

2021. márc. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!